Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Maroon 5 - One More Night...

A Maroon 5 - One More Night c. klipnek mi a lényege? Milyen történetet dolgoz fel?

Figyelt kérdés

Szóval annyi még érthető belőle, hogy van egy felesége, és egy kisbaba. És a férfi szereti őket, és boxol, és a meccseire edz.

De a végén miért pakol össze a lány, és viszi magával a babát, meg a holmikat? Elhagyja a férfit? Miért?



2012. szept. 30. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elhanyagolja a családját a boxolás miatt. ezért lép le a feleség. 1x láttam a kklipet (a számot imádom), nekem ez jött le belőle. :)
2012. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de hát a babát ott szeretgeti meg ölelgeti a srác :/
2012. szept. 30. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
a felesége úgy gondolja, hogy ez így nem jó környezet a gyerekének (valószínüleg rosszul döntött) és lelépett. ennyi.
2012. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a klipp nagyon jól jellemzi a nőket.
2014. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkoriban szakított Levine Anne V-vel, gondolom meggyötörte a csalódás, és kijött rajta is a "minden nő egy szemét, önző q rva" érzés. Amiben egyébként van igazság. A klip tanulságos, a nő olyan, hogy neki minden kell egyszerre. Klasszik box-sztori, a főhős csak a boxhoz ért, ez az élete, ebből tartja el a családot. Ez viszont áldozatokkal jár. A sok edzés és bunyó miatt sokat van távol, és a fáradság miatt nem is tudja kellőképpen kielégíteni a nőt. Ha sikeres boxoló lenne (tehát szarrá keresné magát), akkor a nő persze vele maradna, mert van az a pénz, de így inkább lecseréli.
2017. aug. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!