Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miután elkezdtetek gitározni,...

Miután elkezdtetek gitározni, mennyi időn belül tanultatok meg egy teljes számot és szólót?

Figyelt kérdés
És melyiket?

2012. okt. 3. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez miért fontos? Mindenkinél más. Én például nem tanultam meg senkinek számát, sajátokat csináltam.
2012. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

minél egyszerűbb dalokakal kel hogy kezdj (nem akordos dalok)

nekem az első akkordos dalom a tankcsapda egyszerű dal volt nagyon hamar megtanultam

2012. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hogyhogy "nem akordos"?

akkor milyen?

2012. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

teljes szám: song2 kb 3hét volt,mire össze tudtam hozni rendes tempóba

szóló?háááát azt nem tudom megmondani,de asszem a supermassive black hole szólója volt,max pár hét az is

de nekem alapvetően muzikális a beállítottságom kiskorom óta,szóval ez mindenkinél más...mielőtt gitárt fogtam,előtte évekig zongoráztam és hegedültem

2012. okt. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én 3honap után a kusztikus gitáron eljátszottam a metallica one-t unforgivent . fall out boyt guns n rosest még iron madent is ha rászántam magam de én napi 12orat gitaroztam csak enni mentemle
2012. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
omg
2012. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A zenesuli azért jó, mert a tanár látja a fejlődési szintedet és mindig olyan feladatot ad, ami éppen szükséges.

Repertoárja is van, eleinte könnyebb darabok, később már nehezebbek jönnek.

A kottát is megismered és onnantól Te is fejlődhetsz, magadtúl is.

Valamit vegyél, akár Muszty Dobait, akár rendes gitáriskolát, több fajta is van.

Nem mindegy, milyen nehézségi a foka. Van olyan dal, amit egy évig is tanul az ember és egyre jobban játssza.

Néha meg 5 perc múlva már nyomom is.

Szóval módszeresen!

Az egyszerűbb dalokat is feldobhatod néhány összetettebb hangzással.

A lényeg, hogy gyakorolj...

2012. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyenek a képességeid. konkrét idő. A számtól is függ, ha nehezebb akkordok vannak benne vagy nehezebb a pengetése akkor több idő.
2012. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!