Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanultatok meg stilusos...

Hogyan tanultatok meg stilusosan tancolni?

Figyelt kérdés

Partys, bulis stilusu tancra ertem.

Erzem a ritmust, de nem sikerul mindig a megfelelo mozgasba valtani. Nem tancolok rosszul, de tenyleg nem artana javitani rajta.

Szerintem akik gyengen tancolnak, sokat veszithetnek egy bulin, peldaul nem kapcsolodnak ki annyira jol.

Ha tudnatok videokat is ajanlani, megkoszonnem :)


2009. jún. 7. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ha bulizom, mindig spontán táncolok. tulképp autodidakta módon sajátítottam el meg előfordult, hogy másoktól lestem el figurákat és ha tetszett, beépítettem őket a "táncomba". kicsit ittasan amúgy megy minden mint a karikacsapás.
2009. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, hogy nem tudok táncolni. Hívtak diskoba oszt.társaim, de nem merek elmenni, mert nagyon bénán nem tudok táncolni. Nem tudtok vmi vidi-t, ahol meg tudnám nézni hogyan is kell?? tök ciki az egész.
2009. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jajaj, egy buli, az nem egy bál.

úgy táncolsz ahogy a zene irányítja a tested. nincs olyan, hogy ott valahogy "kell" táncolni :)

egyszerűen olyan buliba kell menni, ahol olyan zene szól, amit otthon is hallgatsz, és nagyon szeretsz. engedd át magad a zenének, és kész.

2009. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolso: az azert nem mindig meg annyira konnyen es egyszeruen :)
2009. jún. 8. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:

miért ne menne? ha szereted a zenét, olyan helyen vagy, ahol az a stílus szól, mindenki táncol körülötted, készen van, jól érzi magát, te ugyanígy, nem jön magától hogy igen, mekkorát fogok cipőzni? :D

mozogsz a ritmusra, ha szereted azt a zenét, menni fog!

2009. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nézd meg youtube.com-on ott vannak ilyen videók
2009. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
chá én tudok táncolni meg minden de ha szórakozó hejre mész ott nem táncolhacc hip hop ot meg mást hiába tudok de nem lehet használni így azt csinálom hogy meg tanulok egy mozgást ami fojamatosan ugyan az és nem kell hozzá ugrálnom se és már csak annyit kell tenned hogy a zenéhez igazítod a mozgásod sebességét pl mint a spy the gost tánc tanulj meg úgy és cak a ritmust kell érezned remélem érted ha nem írj és egyszerűbben el magyarázom
2009. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!