Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igaz hogy Anette kilép a...

Igaz hogy Anette kilép a Nightwisből?

Figyelt kérdés

10/L

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3498204-mit-..


már csak ezért is.



2012. okt. 4. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Legmélyebb sajnálatomra, de igaz. Az új énekes elvileg már meg is van, Floor Jansen a hölgy, mondjuk remélem, hogy ez kacsa, és a fiúk nem pótolták ilyen gyorsan Anettet. :'(
2012. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 chrishu ***** válasza:
Igen igaz.
2012. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, igaz. És Floor Jansennél jobbat keresve sem találhattak.
2012. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Floor egyenlőre csak az Imaginaerum turnét fejezi be velük. hogy marad e, az még nincs eldöntve. én egyenlőre még csak barátkozok a gondolattal, hogy ez a csaj az énekes, mert Anette számai még nem igazán mennek neki. de ezt betudom annak, hogy nem volt ideje belejönni. vagy majd ha ő marad a végleges, akkor át kell írni neki, mint ahogy Tarja számait átírták Anettere.
2012. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, miért van sok ember elájulva ettől a nőszemélytől. semmi különlegesség nincs benne. sőt, a Nightwishez rohadtul nem illik a hangja. remélem visszaveszik Anettet. nagyon úgy tűnik, csak azért távozott mert babát vár. sztem vissza fogják venni, miután megszületik a babája.
2013. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!