Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Tudnátok mondani...

Gitárosok! Tudnátok mondani egy olyan gitárt ami minden stilusban megállja a helyét?

Figyelt kérdés
Én egy Fender HSS Stratra gondoltam

2012. okt. 10. 08:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Pontosítok: tradicionális jazzre nem alkalmas, fúziós jazzrock meg ilyesmi végül is mehet vele...
2012. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

"Pár emberre alaposán ráférne egy kis gitároktatás ha azt hiszi,hogy a videóban található gitár csak metálra való. Én meg ezen sz*rok be a röhögéstől,hogy minek ír ide olyan aki marhára nem ért ezekhez a dolgokhoz."

Csak megsúgom, az ide írók 99%nál fényévekkel többet tudok a gitározásról. Ez nem fényezés, látom mekkora balf*szlámák írnak ide.

Mindenesetre várom, hogy ilyen hangot hogy hozol ki egy alexi modellből: http://www.youtube.com/watch?v=VdTpJ63ZosM


Való igaz, egy Fender HSS viszonylag széleskörűen felhasználható, de, az hogy minden stílusban megállja a helyét, baromság.

A Variax gitárok jók, de van néhány erőteljes gyerekbetegségük, szóval inkább csak otthoni játékszernek valók, nem is nagyon használja senki élőben...

2012. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Mivel van Variaxom, elsőkézből tudok tapasztaltról beszámolni, nem úgy, mint sokan, akik csak hallottak róla.


Kétségtelenül vannak korlátjai, de igazán kíváncsi lennék, ha föltennék pár Variax-szal és egy normál gitárral készült felvételt, vajon ki tudná azonnal kiszúrni, melyiken szól az egyik és melyiken a másik.


Arról nem is szólva, hogy a JTV önmagában is egy egész jó gitár és a modellezés nélkül is használható.


James Heatfiled használt egy akusztikus Variazxot turnén, a Garbage használta, Stewe Howe használta...

2012. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Egyből kiszúrnám, amint tompítasz egyet, ugyanis a piezo miatt nem szól normálisan sajnos.

Pedig tényleg iszonyú jó lenne a dolog.

2012. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Igen, a tompítás vacak. De az nem feltétlenül kell minden zenébe. :)
2012. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"Csak megsúgom, az ide írók 99%nál fényévekkel többet tudok a gitározásról. "

Hogy,hogy nem vagy te még befutott zenész az epic recordsnál te Randy Rhoads eltitkolt fia ?

2012. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ja,hogy az elméleti része megy,a gyakorlati részével meg elbújhatsz egy szekrény mögé,aztán majd egy szú hallgathatja a kornyikálásod te önelégült se*garc.
2012. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Mivan kisfiú, fáj, hogy fényévekkel jobb vagyok nálad (is)? :D

Honnan tudod, hogy nincs 30 lemezem és még 15 szerződésem?

Mint írtam, nincs szó önelégültségről, csak közöltem a tényeket.

K*rva sokat tudok a gitározásról, de nem az ölembe hullott, megdolgoztam érte, rengeteget olvastam róla, rengeteg emberrel beszéltem, rengeteg cuccot próbáltam, rengeteg emberrel zenéltem.

Na húzzál vissza gyakorolni, hátha egyszer tovább jutsz a C-dúr skálánál...

2012. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Sose értettem hogy amúgy ismeretlen emberek miért szeretik bacctatni egymást egy amúgy érdektelen topikban... :)
2012. okt. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"...az ide írók 99%nál fényévekkel többet tudok a gitározásról..."

"...fényévekkel jobb vagyok nálad (is)? :D"

"K*rva sokat tudok a gitározásról..."


:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD lol :-))))

2012. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!