Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Tudnátok mondani...

Gitárosok! Tudnátok mondani egy olyan gitárt ami minden stilusban megállja a helyét?

Figyelt kérdés
Én egy Fender HSS Stratra gondoltam

2012. okt. 10. 08:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Pff Na idefigyelj te kis gyökér nemérdekel hány ember kúrt seggbe azért,hogy ennyire beképzelt lettél te köcsögkúró homokgyík de lefogadom hogy valami kisvárosi suttyó vagy aki max egy blues skálát tud elpötyögni az alsókategóriás f*s gitárján.Na pá,majd ha felérsz a szintünkig és ilyeneket fogsz élőben tolni

http://www.youtube.com/watch?v=rfDZrRDmZYE

akkor talán megérdemled,hogy veled beszélgessek :)

2012. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

az a legviccesebb, mikor valaki belinkel egy videót, hogy "én is így gitározok".

:D

Vagy ezt te játszod?

2012. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

egyébként meg ez a videó tök szar. mi benne a nagyszám? teker, húúú.. azon kívül minden szar benne. hallgasd már meg az eredetit, és hasonlítsd össze a kettőt.

az a baj, hogy sok mai "gitárosnak" a bmp szám az egyetlen "fejlődésmérő". tekerni bárki tud, zenélni már kevesen. ez pedig csak észnélküli tekerés, 0 megfogalmazással.

2012. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Úristen hol éltek ti?Az egyik azt mondja hogy ő a világ legjobb gitárosa de szerintem tényleg semmit nem tud a pofázáson kivűl,a másik meg mint egy szamár bedől ennek az öntelt hülyegyereknek.Csak ne írj vissza ennek a felfújt kis trollnak könyörgöm.Hála ennek a kis idiótának sikerült engem is agyilag felkúrni,csak gratulálni tudok neked,sok sikert a világhír felé,egy iq szinten vagy Axl Roseal.
2012. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Bodom? :D

Most viccelsz? :D

Azért az meglehetősen szánalmas, hogy más videójával akarsz felvágni, hogy te is pont ekkora faszagyerek vagy, csak megmutatni nem mered. :D

2012. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
mert, komolyan, szerintetek azon a videón az a srác tényleg annyira jól nyomja?
2012. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Zotya112 válasza:
Ibanez RG
2012. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!