Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy alakul majd? Középiskolai szerelemmel találkoztam, és mintha semmi sem változott volna. Szerintem még komolyabb is kialakulhat! Valakinek hasonló tapasztalat vagy vélemény?

Figyelt kérdés
Nem oly rég újra felvette velem a kapcsolatot egy közép iskolai szerelmem. Rengeteget beszélgetünk a portál chates lehetőségét kihasználva. Ő jelenleg egy válás közepén van. Nem titkoljuk egymás előtt, mennyire jól érezzük magunkat. Személyesen is találkoztunk már és ott is érezhető volt, a közös hullám hossz. 5-6 órás beszélgetést olyan természetesem folytattuk le. Jelenleg kb. 300km távolság van köztünk, de ha úgy alakul simán költöznék! 28F
2012. febr. 25. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Dráma lesz belőle vagy komédia, vagy egy boldog család.
2012. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, mindig elfelejtem, hogy a dráma nem = tragédia.
2012. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!