Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írnátok pár dolgot a Fender...

Yugym kérdése:

Írnátok pár dolgot a Fender Rhodes elektromos zongoráról?

Figyelt kérdés

Már nagyon régen beleszerettem ahogyan szól és elhatároztam , hogy megtanulok ebben a stílusban játszani de eddig csak fül után tanultam ebben a műfajban mert nem találok kottát

annyira nem fontos de nem lenne rosz valamint semmit nem találok a gugliban még ilyen nem volt egyszerűen semmit nem taláok ami a hasznomra lenne pl ilyenre gondolok , hogy futamok meg persze kották vagy valami leírás , hogy miként kell hozzákezdeni ehhez a máfajhoz vagy már azon gondolkoztam , hogy ez valami csúcskategória és ezért nem találok semmit mert csak profik tudhatnak rajta játszani

mind1 írhatnék estig ha valaki kicsit okosítana annak örülnék .Előre is Köszönöm .........


2012. okt. 19. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Melyik műfaj?
2012. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!