Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik (saját) zenéket töltenek...

Webnyelv kérdése:

Akik (saját) zenéket töltenek fel a youtube-ra, milyen képeket választanak hozzá és honnan?

Figyelt kérdés

Legevidensebb: képeket guglizni. De ez nem eredeti, talán a kép készítője nem is engedné, és kicsit snassz, hogy esetleg mások is pont ugyanazt a képet találják meg és választják ki videójukhoz. Picit az is egysíkú, hogy állókép van a videó alatt.

Saját készítésű fényképek még elmennek, de az se mindig a legjobb, mert csak állókép végig. És nem feltétlen könnyű olyan képet készíteni, ami illik is a zenéhez.


Hogyan lehet zenénk alá a legegyszerűbben valamilyen videót/képeket szerkeszteni?


(Én a legtöbb esetben állóképet láttam végig, amit valahonnan "lopnak", esetleg készítenek.)


2012. okt. 22. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Fényképezőgéppel.
2012. okt. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez eléggé hülye kérdés.. amit netre feltesznek az nyilvános.. és felhasználható...
2012. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hülye a kérdés, csak Te nem olvastad el figyelmesen. Nem csak a képek nyilvánosságával van gondom, hanem hogy ugyanazt a képet véletlenül más is pont felhasználja videójában, nem is eredeti, és az állókép is kicsit snassz. Ez kicsit béna így, szerintem. Mennyivel elegánsabb, ha valaki saját videójához saját készítésű képanyagot is használ fel!
2012. okt. 28. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!