Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tanulhatnék meg szólózni...

Hogy tanulhatnék meg szólózni gitáron?

Figyelt kérdés

Helló. Már kb 2 éve gitározgatok, és szeretnék megtanulni szólózni. Metál zenét szeretnék játszani. Riffeket már nagyjából eltudok játszani, de szólózni is szeretnék megtanulni. Van valami ötlete valakinek, hogy, hogy lehet hatékonyan, "gyorsan" megtanulni szólózni?

Előre is köszönöm :)



2012. nov. 4. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
skálák
2012. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de akárhogy próbálom nem tudom egyre gyorsabban játszani :S :D
2012. nov. 4. 13:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet ezt az egészet nem nekem találták ki, de nem adom fel:D
2012. nov. 4. 13:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Hónapok, évek kellenek ahhoz, hogy "gyorsan" tudj játszani. Nagyon sokat kell gyakorolni.
2012. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor csak nyomom neki aztán vagy lesz majd valami vagy nem :D
2012. nov. 4. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
sebességet pont a sebesség csökkentésével lehet elérni, ezt úgy értem, hogy legyen bent minden mozdulat részletgazdagon kifinomultan az ujjaidban, annak nincs értelme ha egyből gyorsan akarod, mert csak maszatolós hibás játék lesz az eredménye
2012. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Így van, a kulcs a fokozatosság. Lassú tempóban kezded, aztán egy idő után már szinte magától fog gyorsulni az egész folyamat, mert annyira "benne lesz az ujjaidban".

Ja, és a legfontosabb: mindig pontosan tudd, és értsd is, mit is csinálsz a gitáron. Jó gyakorlást :)

2012. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Így belegondolva tényleg igazatok "lehet" mert amikor mindig próbáltam gyorsabban játszani vagy melléfogtam, vagy bénán szóltak a dolgok. :)
2012. nov. 9. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!