Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a CopyConról...

Mi a véleményetek a CopyConról? Szégyen, hogy 13 éves létemre azt hallgatom?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:

szégyenről semmiképp sincs szó! ha ez tetszik, akkor ez a te zenéd, mindenki más meg húzzon a búsba :)


és a véleményem???

nehéz, mert CopyCon nem egyszerűen csak zene, hanem egy nem feltétlenül pozitív életfelfogást is képvisel, ami hozzám nagyon nem passzol és amit te is messzire kerülj el!

2012. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok és nagyon szeretem őket :) Miért lenne szégyen?! Olyan zenét hallgatsz amilyet szeretnél..szerintem ebben nincs semmi rossz.
2012. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Copy Con? Nem az én világom, de ha neked tetszik hallgasd nyugodtan. Én inkább a rockot szeretem.
2012. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom Copy Cont. Nagy szövegei vannak és a zene is nagyon jó. Szerintem egyáltalán nem szégyen, hogy hallgatod. Sőt én személy szerint örülök, hogy ilyen fiatalon rátaláltál erre a jó kis zenére :) Tetszik az ízlésed!
2012. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ~Thuglife~ ***** válasza:
Miért lenne szégyen?:O én már pisis korom óta a rapet, és a reggae-t nyomatom..ha van eszed, és feltudod fogni, akkor miért ne hallgasd? ez olyan mint a South Park..nem ajánlott, de azért nézed.:D Egyébként én imádom, telóm tele van Copy zenékkel.
2012. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Maga a stílus nem jön be, de imádom a hangját, koncerten is voltam többször :)

Van tőle aláírásom is, amihez egy elég furcsa sztori kötődik...

Koncert előtt odamentem hozzá és annyira be volt tépve, hogy azt sem tudta melyik a toll és melyik a papír...

de engem nem zavar, ha ez kell ahhoz ilyen jó hangja legyen, csinálja.

2012. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 13 vagyok, ismerem is személyesen, nagyon jó, hogy ilyet hallgatsz, és nem diszkóvackokat:);)
2013. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretem Copyt én is:) 14 leszek és lány vagyok :D
2013. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!