Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Én vagyok az egyetlen itt aki...

Én vagyok az egyetlen itt aki csak japán zenét hallgat?

Figyelt kérdés
Kicsit furának érzem magam de az angol zenék már nem érdekelnek...főleg jpop jrock v akármi ami japán és tetszik(rap nem XD)

2012. nov. 11. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Barátnőm is azt hallgat. Ez ízlés kérdése. :)
2012. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát csak, azt nem mondhatom magamról, de én is elsősorban japán zenét hallgatok, bár mostanra már egyre többnek a ilyen-olyan nyelvű coverjeit is.


Az egyetlen biztos nem vagy.

2012. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem toom mikor indult ez nálam az eddigi angol zenéket amiket megszerettem pl skillet songok v sonata arctica metallica etc...még "megbirom hallgatni XD" és like még mindig de már nem hallgatom öket gyakran max félévbe 2x....új angol számok amiket akárki mutat nem like... csak nippon songokat like XD
2012. nov. 11. 21:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az egyetlen, de erről az írásmódról azonnal szokj le, mert nagyon gáz...
2012. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]

(meme XD I am the only one around here)(innen vettem a fogalmazást)

2012. nov. 12. 20:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavart, ahogy a válaszodban írtál.
2012. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok. rengeteg jrockot, jpopot és animezenét hallgatok, ezek mellett egy kevés koreait és amerikait.
2012. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, hogy válaszoljak a kérdésre én is hallgatok jrockot és az igényesebb jpopot (Kokia stb.), de mellé hallgatok német, olasz, orosz, finn, svéd, angol és amerikai zenét is.
2012. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen. Például én is hallgatok japán zenét, bár nem csak azt, hanem más ázsiait is (koreai,kínai,mongol,tibeti)és a török és az arab zenét is szeretem. Már pár éve nem hallgatok angol zenét, esetleg egy-két számot.
2012. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én nem túl rég 'találtam rá' a jrock együttesekre..és azóta imádom:D legelső kedvenc: Diaura: lost november

azóta szinte csak jrock számokat hallgatok :D

dee titokba tartom..

2013. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!