Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Én vagyok az egyetlen itt aki...

Én vagyok az egyetlen itt aki csak japán zenét hallgat?

Figyelt kérdés
Kicsit furának érzem magam de az angol zenék már nem érdekelnek...főleg jpop jrock v akármi ami japán és tetszik(rap nem XD)

2012. nov. 11. 20:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Abszolút nem fura, én szinte J-Pop függő vagyok, mióta felfedeztem magamnak Japánt, és a nyelvet. Egy nap nem telhet el, hogy a kedvenc számaimat nem hallgatnám meg. Mondjuk a J-Rock kicsit távol áll tőlem, bár hallottam jó J-Rock számokat, elsősorban inkább J-Popot hallgatok, azon belül Ayu-chant és Namie-t *(^.^)* Viszont én abszolút nem szégyellem, nincs mit ezen szégyelni, vagy titkolni, mindenki azt hallgat, ami neki tetszik, és nem kell ezt titkolni, bár úgy látom, hogy egyre több ember hallgat ázsiai zenét, itt nem pont a japán zenékre gondoltam, hanem pl. koreai. Mondjuk inkább csak Kpop meg Jpop/Jrock rajongókról hallottam, Cpop fanról nem, viszont én azt is szeretem *(^_^)*
2013. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem te vagy az egyetlen, én is rengeteg japán zenét hallgatok évek óta, főként J-popot (Hamasaki Ayumi, AKB48, Morning Musume stb.) De nem csak kizárólag, bármilyen nyelvű zenét szívesen meghallgatok, ha éppen megtetszik, az se baj, ha semmit nem értek a szövegéből :)
2013. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!