Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszusgitározni tényleg úgy...

Basszusgitározni tényleg úgy kell megtanulni hogy először sima gitáron tanulsz?

Figyelt kérdés
anyáméknak mondtam h szeretnék megtanulni basszusozni és ők mondták hogy először klasszikus gitáron kell megtanulnom

2012. nov. 15. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, marhaság.
2012. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nyugodtan kezdhetsz basszust tanulni mindjárt, szükségtelen klasszikust tanulni.
2012. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
anyukád nem ért hozzá :D
2012. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Nincs köze egynek a másikhoz, de azért én az anyukád pártjára állnék, úgy szebb, ha klasszikussal kezdesz. De csak az "általános műveltség" miatt, ha nem érdekel, nyugodtan kezdhetsz egyből basszuson.
2012. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell klasszikuson kezdeni, de egy zenekarban nagyon jól jön, ha minden hangszeren tudsz egy kicsit játszani. Én is bőgős vagyok, de tudok dobolni és gitározni is, és így számíráskor tudok dobos/gitáros szemszögből is gondolkozni.
2012. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan pedig nincs, hogy előtte megtanulsz valamin. Akkor kb 80 évesen elkezdhetsz 'megtanulni' basserozni. Egyik hangszeren sem lehet 'megtanulni. És marhaság előtte a klasszikus, meg műveltségnek is.
2012. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. nov. 18. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!