Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok olyan punk/rock/met...

Mondanátok olyan punk/rock/metal számokat, amelyek szomorúak, szerelemhez kapcsolódnak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Guns n Roses: Dont cry, This i love, Patience, November rain
2012. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) de jöhet még!
2012. nov. 23. 19:02
 3/9 anonim válasza:
100%
szia! szerintem lehet ismered, magyar punk együttes: hatóságilag tilos : szerelmes punk dala. idéznék belőle: úgy szeretlek drágám, a füled is levághatnám, de nem teszem, mert nem hallanád, ahogy suttogom: a büdös jó K**va anyáád!/a vége az érzelmesebb/ alvin és a mókusok : elb*szott szerelem , road: nem rólunk szól, green day: 21 guns :)
2012. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi! az utolsó 2-t ismertem:) a másik bandákat is, csak nem nagyon hallgattam őket eddig.:P
2012. nov. 25. 15:46
 5/9 anonim válasza:
Slipknot Snuff nekem ez vagy esetleg pantera this love de ez durvább,Metallica Nothing Else Matters,Scorpions still loving you,send me an angel,Nirvana where did you sleep last night, half the man i used to be,lake of fire,vagy esetleg about a girl,something in the way ez melankólikusabb Led zeppelin stairway to heaven nekem ezek jöttek próbáld ki :)
2012. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi, ment a pacsi:)
2012. nov. 30. 20:05
 7/9 anonim válasza:
Nincs mit ha tudok még akkor küldök.
2012. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Iced earth - I died for you

Sonata arctica - The misery

Sonata arctica - Paid in full


Engem ezek fogtak meg nagyon...

27/f

2013. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Slipknot - Snuff nekem is nagyon tetszik, nagyon szép a szövege is. :) Esetleg megnézhetnéd tőlük a Vermillion Part 2 -t is, az is hasonló témájú.
2013. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!