Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lányok ti hallgattok Jogos...

Lányok ti hallgattok Jogos Öndvédelmet, Divízió88-at, Titkolt ellenállást vagy Fehér törvényt? :D

Figyelt kérdés
Csak mert én még olyan lányt aki ilyen zenekaroktól zenét hallgat olyat még nem láttam:D
2012. nov. 30. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
szép dolog, hogy magyarnak tartod magad, de kifejzem azonbéli reményem hogy ettől kicsit igényesebb zenekarokat is hallgatsz erről a vonalról :)
2012. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igénytelen zenét nem hallgatok.
2012. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát még Archívum, Vérszeződés,Valhalla. :) De attól meghallgatom azokat a számokat is amik tetszenek akármi is legyen:D Amúgy meg nem azt kérdeztem hogy ilyen szar/igénytelen/ tuctuc-pt hallgatsz-e vagy sem. :) Hanem hogy NORMÁLIS zenét meghallgatsz-e esetleg.:)
2012. dec. 11. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hallgatok tucctucot, még popot sem, de ez akkor sem tartozik az igényes zenék közé.


Nem, azt kérdzted, hogy hallgatunk-e ilyet. Én meg válaszoltam, hogy nem. A kérdésedre megkaptad a választ.

2012. dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én igen :) Titkolt ellenállás,Divízó88,Romantikus erőszak, Egészséges Fejbőr... Régebben Kárpátiát hallgattam,de ezekhez képest az csak egy vicc >.< :)
2013. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tizenévesen hallgattam. Megmondom őszintén azóta kinőttem. Pedig a gondolkodásom nem változott az ellenkezőjére, de ezek a zenék... Igénytelen, ahogy írják. A legdurvább az, mikor ezek az együttesek 10-20 év alatt sem fejlődnek sehova, csak ugyanazokat az egyszerű kis számokat írják, az egyszerű pátoszos kis szövegekkel... Főleg, mikor mondjuk a világ 10-20 év alatt iszonyatosan sokat változik, de ők leragadtak a hosszú évekkel ezelőtti kérdéseknél és hosszú évekkel ezelőtti válaszokat adnak még mindig.
2015. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!