Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jóval nagyobb a szegénység,...

Árokpart kérdése:

Jóval nagyobb a szegénység, sokkal magasabb a munkanélküliség, a hajléktalanokat nem veszik emberszámba az új jogszabályok alapján. Most miért nem hirdeti Toroczkai Laci és Budaházy Gyuri az ellenállást?

Figyelt kérdés
Pedig őszintén reméltem és remélem továbbra is, hogy nemcsak "csak a Gyurcsány ne" alapon politizáltak hanem a kritikát ugyanúgy ha más csinálja rosszul akkor is alkalmazzák. Egész jó kis csapat kezdett összeállni 2009 végére és 2010 elejére. Reméljük nem kellett csalódnunk.
2012. okt. 30. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán mert a világ fejlett részére vár és hamarosan be is kopog! Akkora munkanélküliség lesz és hirtelen elszegényedés "persze a saját színvonalához képestmindenkinek" a fejlett világokban hogy ma ez sokak számára hihetetlen. Nem lesz ritka 10 éven belül a 25-30% os munkanélküliség sem.
2012. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Budaházy bírósági eljárás alatt van + lakhely-elhagyási tilalom, egyetlen rossz mozdulat, és visszab*sszák az előzetesbe, szerintem érthető, ha nem nagyon akar ugrálni :D


Ő már ízelítőt kapott abból, hogy milyen az, ha ennek a velejéig romlott hatalomnak az útjába áll, ráadásul a többség még hülyének is nézi ezért, köszönhetően az agymosásnak. Egy ilyen hülye népért én se tennék keresztbe egy szalmaszálat se.

2012. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Ha én lennék Budaházy, inkább én is a gyerekeimmel tölteném az időmet ezentúl, mintsem hogy hősködjek.


Durva időt kellett neki ülne, abszolúte jogtalanul!!

2012. okt. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos mindkét hozzászólásban van nem is kevés igazság. Talán Vona Gábort többen követnék de idő előtti választásban Ő sem gondolkozik. Vajon most, hogy kiderült, hogy Bajnai-Gyurcsány közös kormányzásban gondolkozik az Mszp ennek hallatára a Jobbik egy fél éven belűl tudna erősödni annyira, hogy akár egy előrehozott választást nyerjen?
2012. okt. 31. 07:42
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Bajnai és Gyurcsány NEM gondolkodik közös kormányzásban. A Jobbik pedig nem fog erősödni. Ettől józanabbak az emberek.

Budaházy és Toroczkai okosabb, ha otthon marad. Semmi szükség még egyszer a belváros szétverésére a maga köré gyűjtött csőcselékkel.

2012. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Torockai és Budaházy urak dolga annyi, hogy egymásra uszítsák a jobb sorsot érdemlő magyar embereket. A munkanélkülieket a hajléktalanokra, vagy a cigányokra, ami épp' napirenden van. Amíg a csórók egymást csépelik, az újgazdagok minden lehetőséget elfoglalnak, minden értéket eltulajdonítanak.

Ez az ő nagy "ellenállásuk". Lesz@rják ők a szegényeket.

2012. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig egész másképpen indult és sajnos úgy néz ki, hogy a Kedves utolsó hozzászóló gondolatai kezdenek beigazolódni. Egyébként nagyon sajnálnám ha így lenne pedig minden jel arra mutat most még többen gazdagodnak a szegények javára így van ez a világban mindenhol csak a Gyurcsány-kormány idején annyira jól összeállónak tűnt ez a csapat és akkor még negyedekkora megszorítások nem voltak. Az is igaz, hogy még Toroczkai laci mondta, hogy minden szombaton délután a korábbi helyszínekre minden egyes alkalommal teljesen felesleges azonos létszámban menni tüntetni. Azonban, hogy egy komolyabb, markánsabb kritikát sem fogalmaztak meg ebben a ciklusban (jó március 15-ei megmozdulás az IMF irodája előtt de az sem volt már annyira az igazi és a korábbi komoly érvek is hiányoztak) azért ez szerintem a korábbi szimpatizánsok csalódását is fokozza. Mert ha még a 2010-es választásokkal a korábban hangoztatott érveik megoldódtak volna de messze nem így van. Sőt már a közmédiában sem titkolják az idegen érdekek hódítását. (TEVA gyógyszergyár, Egyetemek izraeli testvérkapcsolatai, izraellel történő mezőgazdasági megállapodás) és még sorolhatnánk.
2012. okt. 31. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!