Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ilyen gitárral milyen műfajú...

Ilyen gitárral milyen műfajú zenét lehet játszani?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 1. 14:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
metál,rock műfajra kéne
2012. dec. 1. 14:35
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Ez a fos max tüzelőnek jó, nem metálra.Aki meg mást mond az hazudik.

Cortok vagy Jacksonok között válogass.

2012. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Kicsit drágább de jobban megéri.

2012. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem az olcsó jacksonok semmivel nem jobbak mint az olcsó squierek.
2012. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2012. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már gyakran említettem, de azért szólok: a Cortot gyártó cég a Cor-Tek, az ő üzemében készült a Squierek, a Jacksonok, az Epiphone-ok, az LTD-k és még számos más gitárcég olcsó modelljeinek nagy része, ugyanott, ugyanazokkal a gépekkel és munkásokkal, mint a Cort. :D
2012. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"hát szerintem az olcsó jacksonok semmivel nem jobbak mint az olcsó squierek."

Szerintem meg a ferrari semmivel sem jobb mint egy trabant.Mert az amit te írtál kb ennyivel ér fel.

A kérdezőnek metálra kell a gitár nem bluesra.

Játsz már nekem így egy squieren légyszi:

http://www.youtube.com/watch?v=YHqW2XQ_aa4

Még ha nagy nehezen a hangzást meg is tudod közelíteni ilyet akkor se fogsz játszani 24 bund hiányában.

2012. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont úgy is lehet válaszolni, hogy ez a gitár nem jó metálra, és nem azt,hogy "ez a fos max tüzelőnek jó".
2012. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kowaxos, köszönöm:D


Támadomenyét:

persze, mert egy 30ezer forintos jacksonnal tényleg világot lehet váltani. vannak jó jacksonok, de mondjuk 100ezer fölött.

a "metál rock műfaj" elég tág fogalom, nem zárja ki a stratocaster a metálos hangzást. igaz hogy inkább blueshoz húz, de nem tudjuk pontosan milyen zenekarok stílusa iránt érdeklődik a kérdező.


az meg, hogy hány bundja van... mutassak 10 metál gitárost, akinek kevesebb mint 24bund van a gitárján, és mégsem esik kétségbe? egy kezdőnek nemhiszem hogy az a legnagyobb gondja, hogy hány bund van a gitáron. sőt ,van akinek ez 30év gitározás után sem okoz gondot :D



és még mindig tartom magam ahhoz, hogy ha nem életbevágó mondjuk a humbucker hangszedő, akkor 100ezer forint alatt sokkal inkább vennék squiert, mint jacksont. 100ezer fölött meg megintcsak lehet sokkal jobbakat találni :D



kérdező, pontosan milyen stílusban érdeklődsz?

2012. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Írta a kérdező, hogy metálra kellene neki. Ezzel nincs is semmi gond. Engem ez a "tűzre való" dolog zavar csak. Nem mondom, hogy profi gitár a Squier, de ahhoz képest, amilyen gitárokat megvesznek egyesek (Powerstate, Harley Bentom, stb.), nagyon is jó, főleg egy kezdőnek.
2012. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!