Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ilyen gitárral milyen műfajú...

Ilyen gitárral milyen műfajú zenét lehet játszani?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 1. 14:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én azt a stílusdolgot azért írtam, mert sokszor lehet látni kezdőknél, hogy "rock és metál" érdekli, ami azt jelenti, hogy kedvenc zenekaraitól szeretne játszani, de az sokszor annyira kevert hogy "metallica, iron maiden, tankcsapda, red hot chili peppers" :D nincs azzal semmi baj, majd kialakul egyféle stílus iránt, sőt lehet már most is megvan a konkrét stílusirány, de ha még nincs, akkor én jackson helyett valami univerzálisabbat vennék. de majd a kérdező megírja, hogy pontosan milyen zenekarok stílusa érdekli:)


és nem jutott eszembe jó hasonlat, amiből a drága jó, de az olcsó nem feltétlen, de azóta megvan, szóval pl ott van a Yamaha, mint gitár. a többmilliós modellek nagyon jók, precíz japán munka, rossz szó nem lehet rá (legalábbis amit én eddig hallottam), de ha lenne 40ezrem egy gitárra, valószínűleg nem yamahát vennék. és így vagyok a jacksonnal is, a drága jó, de ennyiért nem.

köszönöm a figyelmet :D

2012. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyenem, rockra lehet nagyjából értelmesen használni, metálhoz én elég gyengécskének találtam az elektronikáját... erős torzításnál ocsmány hangka van.
2012. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!