Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy akusztikus basszusgitár...

Egy akusztikus basszusgitár jól szól erősítés nélkül? Ha egy akusztikus gitár mellett játszol vele hallani normálisan?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, ha jó a gitár. sajnos ezekből a gitárokból az olcsóbbaknál több zörgés jön ki belőle, mint hang, én amit eddig néztem, 100ezer ft alatt nem találtam használhatót. persze lehet, hogy van, csak nem jó boltban néztem, de mindenképp próbáld ki mielőtt megvennéd, mert sok olyan van, ami tényleg használhatatlan. de ha jó a gitár, akkor erősítés nélkül akár több akusztikus gitár mellett is elég. (3-4 gitár mellett hallottam egyszer, egy kamaracsoportban, és jól szólt, bár az drágább is volt)
2012. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, hallatszik, volt vele tapasztalatom.
2012. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ez a 100.000-es ár ez számomra sajnos nem jó hír.

Pont azért szeretnék egyet, hogy bulikba, nyaralásokra hétvégi kiruccanásokra tudjam hurcolni magammal (az elektromost ilyen célra sajnálom/féltem) és persze hogy ne legyek erősítőhöz kötve, mert egy sátrazásnál Tisza parton igen nehéz konnektort találni.

Sajnos egy 100.000 Ft-os hangszert szintén nem szívesen vinnék magammal ilyen helyekre, tehát valószínűleg marad az éneklés :-(.

Minden esetre, ha tudnátok ajánlani olyan hangszert ami jól szól mondjuk fele ennyiért, azon már igen csak elgondolkodnék.


Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 5. 14:09
 4/5 A kérdező kommentje:

Az alábbi hangszerekkel kapcsolatban van valakinek valamilyen tapasztalata?


[link]


[link]


[link]

2013. febr. 8. 11:03
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ebben az esetben kényelmesebb lenne egy akkus basszuserősítő.

Nem tol akkorát (általában 15-20 watt), de van olyan darab ami akár 6-7 óra folyamatos játékot is kibír egy töltéssel, és kb 20-25 ezer forint körül mozog az ára.

2013. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!