Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kell standard D- be...

Hogyan kell standard D- be hangolni? Hallás alapján annyira nem nagyon tudom ezt ezért kérdezem hogy az alap hangolás, amit ugye mutat a hangoló gép, azon mit kell mutatnia ehhez a hangoláshoz?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 22:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
ott van a legelső kommentben, hogy hogy kell. bár nekem annyit sem mondtak el, én gondolkodtam, de ha nem tudod hirtelen, és kiírod kérdésben, az még egy dolog. egyből jött is a válasz, de neeem, te jobban tudod :D
2012. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem ez történt, am sem erre gondoltam, hogy pont ugyan ezt nem tudtad.
2012. dec. 9. 18:09
 13/30 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha legközelebb világosabban kérdeznél, ah segítségre van szükséged. Ha leírod, milyen gépet használsz, rég meg lett volna oldva.
2012. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Ilyenkor már mindenki a kérdésre fogja, hogy rosszul lett megkérdezve. Am meg mondom MEGINT a gép nem számít.
2012. dec. 9. 20:35
 15/30 anonim ***** válasza:

" a gép nem számít."


- DE számít. Ha a gép csak a standard hangolást jelzi, akkor nehéz dolgod van, de annál is be lehet hangolni. Ha egyértelműen jelzi a hangokat külön-külön, akkor szerencsés esetben vagy, és a megadott hangokra kell állítani, persze lefelé egy egész hanggal. Ha viszont így van, a "És a hangológépnek ezeket a betűket kell, hogy kiírja?" kérdéseded egyszerűen nem tudom értelemzni, mert olyan egyértelműen igen a válasz.

De ezt előttem már legalább ketten leírták.

2012. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
végülis akkor nem a zenélést kéne abbahagynod, hanem vegyél fel mellé még egy hobbit, kezdj el gondolkodni :D nem könnyű eleinte, de megéri, hidd el:)
2012. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

"Ha a gép csak a standard hangolást jelzi, akkor nehéz dolgod van, de annál is be lehet hangolni"

Tehát a gép nem számít!!!!! És újból hangsúlyoznám kezdő vagyok a témában, azért kérdeztem meg, hogy azokat a betűket kell-e kiírnia.

2012. dec. 9. 22:12
 18/30 anonim ***** válasza:
de számít, mert máshogy kell, azért kérdeztük, mivel akkor máshogy magyarázzuk. mindegy, lényeg, hogy sikerült, jó zenélést kívánunk:D
2012. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Tehát ha egyikkel könnyebb, másikkal nehezebb, az nem számít?
2012. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"Tehát a gép nem számít!!!!! És újból hangsúlyoznám kezdő vagyok a témában, azért kérdeztem meg, hogy azokat a betűket kell-e kiírnia."


- De számít, mert mást ír ki típustól függően, Te meg azt kérdezted, mi kellene mutatnia!!!

2012. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!