Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kell standard D- be...

Hogyan kell standard D- be hangolni? Hallás alapján annyira nem nagyon tudom ezt ezért kérdezem hogy az alap hangolás, amit ugye mutat a hangoló gép, azon mit kell mutatnia ehhez a hangoláshoz?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 22:47
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Köszi a jó kívánságot! :D

És nem nem számít, hogy nehezebb, vagy nem.

És alapjában véve érthetően ugyanazt írja ki.

2012. dec. 9. 22:39
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem sok logika van benne, amit mondasz, de ha neked jó így... :)
2012. dec. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Dehogy nincs.
2012. dec. 10. 16:08
 24/30 anonim ***** válasza:

De nincs.

Van többféle hangoló, gitár és kromatikus is, teljesen mást írhat ki D hangolásnál.

2012. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

De van.

Mert lényegében érthetően ugyan azt írja ki.

2012. dec. 10. 20:47
 26/30 anonim ***** válasza:

De te komolyan min vitatkozol, hülyegyerek? :D

Azt nem voltál képes magadtól beírni a gugliba, hogy "standard d tuning", és most te akarod megmagyarázni a nagyoknak, hogy a különböző hangolók, hogyan működnek? :D

Húzzál már aludni, egyes, leülhetsz!

2012. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Három hangológépem volt eddig a számítógépen kívül, és midnegyik máshogy jelzett. De persze biztosan neked van igazad...
2012. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
De nem érted, hogy beírtam, csak olyan számomra eddig ismeretlen dolgokat írt ki, hogy inkább megkérdeztem itt!
2012. dec. 11. 17:21
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy érdemes már ezt tovább ragozni.

Csak megpróbálom elmagyarázni, mi lehet a probléma. Itt alighanem szövegértelmezési keveredés van.

Az, hogy valami számít vagy nem, szerintem (meg ezek szerint a többség szerint is) ahhoz kapcsolódik, hogy van-e különbség az eljárásban és a nehézségi fokban.

Erre a válasz egyértelműen igen, mivel másképp kell elvégezni ezt a hangolást azzal, ami csak az alaphangokat írja ki és másképp a kromatikussal. Ebből következőleg nehezebb és kissé talán kevésbé pontos a csak alaphangos módszer.

Vagyis mind a tanácsadás, mind a végrehajtás eltérő, azaz számít, melyikről beszélünk.


Az már más kérdés, hogy ez téged zavar-e vagy hátráltat-e. Lehet, hogy nem és te így érted azt, hogy nem számít, de az alapján, hogy ebben a viszonylag egyszerű problémában nem tudtál magad dűlőre jutni, joggal feltételezték legtöbben, hogy nem mindegy, melyikről van szó.


Te másképp értelmezel egy közkeletű kifejezést, ami persze szíved joga, de egy teljesen fölösleges, elhúzódó, gyerekes kötözködésbe megy át..

(De igen! De nem! De akkor is! De nem! Stb.) :)

2012. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
De egyébként ezt elmondtam számtalanszor, hogy nekem ez még újak voltak ezek a kifejezek és hamarabb fogtátok volna fel és nem írtok vissza olyanokat, hogy gáz hogy nem tom stb. (szó szerint nem ezt írtátok), akkor én sem írtam volna rá vissza, akkor nem lett volna belőle veszekedés. :)
2012. dec. 12. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!