Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lesz Magyarországon 2013-ban...

Lesz Magyarországon 2013-ban One Direction koncert? Egyszerűen imádom őket és szeretnék elmenni a koncertjükre ha lesz.

Figyelt kérdés

Itt van pár szám ha gondoljátok hallgassátok meg őket.


Live While We're Young


What Makes You Beautiful


One Thing


Gotta Be You


I Want



Ja, és ha nem tetszenek a számok légyszi ne sz@rozzátok le őket mert más meg szereti és rosszul esik neki.



2012. dec. 16. 13:21
 1/9 A kérdező kommentje:
kérlek írjatok.
2012. dec. 16. 17:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos annál hasznosabb tanáccsal nem szolgálhatok, minthogy kövesd pár fesztivál honlapját (bár eléggé kétlem, hogy fesztiválra jönnének, de ki tudja), sőt én egyszer egy olyan oldalra is eltévedtem, ahol kérésre e-mailben értesítettek az adott banda közeli koncertjeiről, nemrég meg is kaptam a bécsi Green day koncertről a felhívást. :) Lényeg, hogy tartsd nyitva a szemed, jobbat tényleg nem tudok, mivel rajongójuk, na az nem vagyok.
2012. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké köszi, megfogadom a tanácsodat.
2012. dec. 17. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Directioner vagyok.Én is úgy szeretném ,hogy jöjjenek ide mint Te.Ezt még nem lehet tudni.Majd ha bejelentik akk lesz biztos...És imádom ezeket a számokat! :))) xx
2012. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én is.

Direction őrült vagyok :) <3

egyébként ÁLLÍTÓLAG 2014 Budapesten júliusban lesz egy koncertjük, és 10-20 ezer között lesz az állójegy.

2012. dec. 28. 14:47
 6/9 kenusmajom válasza:
hát én is úgy tudom hogy lesz de a neten nem látom viszont az egyik osztálytársam nyert vmelyik magazinban (Bravo/Bravo Girl/IM)jegyet és elvihet valakit és persze nem engem visz el........de én úgy tudom h 40 ezernél kezdődnek majd a jegyek...
2013. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én is olvastam és max 20-at kérhetnek az állójegyért.
2013. jan. 30. 13:15
 8/9 anonim ***** válasza:
omg... azt ne mondjátok hogy azok ide jönnek..
2013. márc. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Brenduksa válasza:
Állítólag 2014.03.20-kor jönnek úgy hallottam (nem biszt)
2013. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!