Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha most nem veszek jegyet a...

Ha most nem veszek jegyet a 2013-as Justin Bieber koncertre, akkor már nem lesz hely?

Figyelt kérdés
Mert a februári koncertjegyek már elfogytak, és a márciusit tegnap kezdték árulni. Anyukám meg nem engedi hogy most vegyük meg, mert szerinte csak direkt úgy csinálnak, mintha elfogyott volna, hogy minél többen vegyenek. Én viszont félek, hogy nem fogok tudni menni.

2012. júl. 8. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Te hol élsz? Nem tudod, hogy még a december 22-őt sem fogjuk megélni?
2012. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

szerintem egy-két hónapig még nyugodtan húzhatod.

nem kötekedésből, de.. ezért te képes vagy külföldre menni?:D

hol lesz?

2012. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2.: Bécsbe lesz. Én is hülyeségnek tartottam, de nem biztos hogy lesz még egy ilyen lehetőség , hogy elmehessek a koncertjére. Viszont Bécs közel van. A bnőm Londonba megy 1D koncertre. Na az a hülyeség! Köszönöm szépen :)
2012. júl. 8. 16:31
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
de sok pénzetek van ... :D
2012. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
ennyi pénzből, már fesztiválra mehetnétek :D
2012. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen, sok van, baj? :D am a spórolt pénzemből fizetem, nem anyáék.
2012. júl. 12. 18:43
 7/11 Kriszti8 ***** válasza:
40%
ízlésficamod van a barátnőddel együtt??hány éves vagy??10??amm én a kisujjamat sem emelném fel Justinért te meg kimész Bécsbe O.O .nem csúfolnak h ő a kedvenced??
2012. júl. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nincs ízlésficamom, kinek a pap kinek a papné. 15 éves vagyok, és aki csúfol azt leszarom, a barátaim meg elfogadnak így, szóval nem érdekel :))
2012. júl. 19. 10:59
 9/11 anonim válasza:
0%
Én is szivesen el mennek egy Justin Bieber koncertra de szüleim még nem engednek :D és 1-et nem értek mért fikazátok le folyton Justint ? Mit ártot nektek csak hires ennyi ez az egész ezért nem kell fikazni ....És bocs ,,hogy ide irtam :)
2013. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 xykc válasza:

én decemberben vettem a jegyet felárral és úgy hogy már csak ezek voltak.

amúgy meg az fikázza aki 1-2 számát meghallota valamikor. 1x mondanék neked róla pár dolgot és talán elhinnéd h valójában milyen is.

amúgy én 18 éves vagyok. és nagyon is szeretem justin biebert .az ismerőseimnek nyiltan megmondom. sőt ha valaki szidja akkor is. nem 1 ember jött rá h hoppá mégsem olyan mint amilyennek gondolta?! szóval ennyi.

ja és ajánlom a chatroulettet. 1x talán hozzád is becsatolja ha épp használja :)

2013. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!