Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek őrűltség lenne...

Szerintetek őrűltség lenne egyedül elmenni a 2013 Nova rock fesztiválra semmi nyelvtudással?

Figyelt kérdés
valaki volt már ott? Milyen a fesztivál az emberek az árak? Sok arra a magyar fesztiválozó?
2012. dec. 18. 18:48
 1/2 Casey Jones válasza:
Szerintem nagyon jó fesztivál de annak ellenére, hogy a határ mellett van alig vannak Magyarok. Nyelvtudás annyira nem szükségeltetik csak ha vizet vagy sört vennél (Ein mineral wasser/bier bitte) ha jól emlékszem fél euro 2 dl víz, a sört nem tudom, gondolom valamivel drágább. A kajára meg lehet mutogatni. Mivel az egész fesztivál egy szántóföldön van elég zordak az időjárási körülmények. Az idei elég esős volt, porviharral és hideg volt úgyhogy jó előre be kellett menni a tömegben a Metallica koncerten hogy ne fagyunk meg ami végűlis nem is volt olyan nagy baj. De mások mesélték hogy előző években kánikula vólt és árnyék híján jól leégtek.
2012. dec. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem nem őrültség. Fesztiválon nagyon könnyen lehet ismerkedni, talán még könnyebben is ragad rád egy-két német szó, és máris nem nulla nyelvtudással fesztiválozol.

Én csak egy fesztiválra szoktam járni, főképp baráti körrel, de ha mindenki más koncertre megy, akkor én is egyedül vagyok, és lényegében tök egyedül fesztiválozom.

Szóval ne félj! 18/L

2012. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!