Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Helo, erdemes nekem gitart...

Helo, erdemes nekem gitart vennem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Haverom olcson eladja de meg az eletben nem gitaroztam es mar 14 eves vagyok.Szeretnek giarozni hat foleeg ilyen zeneket hallgatok: Slipknot,Disturbed,AC/DC,stb.A haver akusztikusat ad (un:Spanyol gitar),de kesobb szolosat,elektronikusat akarok.Eloszor megeri megtanulni akusztikuson es kosobb solo-n vagy csak elrontana mert mashogy kell es a megszokas miatt nehezbb lesz a solo-n tolni.

#Slipknot #gitár #AC/DC #spanyol gitar #solo gitarelektronikus gitar #valaszokat koszonom
2012. dec. 18. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

hát, elrontani nem fog, igazából, és a hangok is ugyanott vannak rajta, úgyhogy annyit profitálhatsz belőle, de amennyi ideig azt használod, elektromos gitár helyett, addig sem elektromos gitárral foglalkozol, úgyhogy jobb az, ha azzal kezded, ami később érdekelni fog :D

ha annyira olcsó, mondjuk a bolti ár harmada-negyede, és ennyiért már bárkinek megérné, akkor vedd meg persze, jó az ha van, de ha elektromos gitáron akarsz tanulni, akkor kezdd el nyugodtan elektromos gitáron:)

2012. dec. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!