Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mennyire rossz...

Szerintetek mennyire rossz 10skálán? Videóval

Figyelt kérdés

Sziasztok nem rég kezdtem el gitározni (lassan 1hónapja) és itt tartok szerintetek mennyire jó,és az ének hang nagyon rossz? Esetleg aki jobban ért a zenéléshez mit kéne javítani?

https://www.youtube.com/watch?v=BMLVOlt5vfM


2012. dec. 26. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit játszol nem rossz, bár az a 2-3-4 akkord még nem egy nagy gitárművészet. Én az éneklést nem erőltetném. Amin javítani lehet: jobban figyelj az akkordváltásokra, esetleg próbáld ki a pengető használatát.

A kérdés rosszul van egyébként feltéve, ha egy hónapja gitározol akkor gratula jól haladsz. Fejlődéshez ajánlom a metronómot pontosabbak lesznek azok a pengetések.

és ez az én véleményem de az éneket egyenlőre hagyd.

Lehet lepontozni!

üdv:

Tegernako

2012. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kritikát
2012. dec. 28. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Gitár tudás annyira nem lehengerlő még most. Ezt a égetett cukor (Caramell) féle nyöszörgést meg pasik! fejezzétek már be. Meg kicsit hamiskás is.


Zeneművészeti isk tanulója

2012. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!