Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek ha szerintem rossz...

Lucyyy kérdése:

Mit tegyek ha szerintem rossz a hangom?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha szerintem rossz a hangom de az egyik legjobb barátnőm azt mondja hogy nem is nekem jó hangom van?

csak amikor magamat hallgatom én nem érzem úgy!

De viszont még csak 12 éves vagyok.

Éa az lehetséges hogy ha nagyobb leszek jobb hangom lesz?

vagy inkább felejtsem el z éneklést??



#hang-
2012. nov. 6. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem inkább kérdezz meg egy zenetanárt...
2012. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát 5-ös vagyok énekből

meg jártam kórusba 3 évig

2012. nov. 6. 16:34
 3/8 Nefertiti016 ***** válasza:
Keres fel egy olyan zenetanárt, aki zeneiskolában tanít vagy külön éneket oktat...nem csak egy átlagos suliban énektanár. Suliban nem egy olyan ismerősöm volt, akit betettek énekkarba, pedig sokan a falat kaparták, mikor énekelt... Én is mindig 5ös voltam énekből, pedig borzalmas hangom van. XD Profi énektanárhoz menj el és kérd ki a véleményét! A sulis énektanárok nem megbízhatóak ilyen téren, mert a 90%-uk hazudik csak azért, hogy bátorítsa a gyerekeket vagy hogy legyen meg az énekkarban a teljes létszám. Egy magán profi énektanár az tuti meg tudja mondani, hogy milyen a hangod! :)
2012. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen, a fenti igaz, de azt ne felejtsük el, hogy még csak 12 vagy, mutálni meg 16 éves korod körül fogsz. szerintem kicsit eltúlzod ezt a "vagy akkor felejtsem el az éneklést??" dolgot. 12 évesen azért ezt így még korai kijelenteni, nem kell drámázni:D és igen, még fog változni, nagyon sokat fog változni a hangot.

szóval elmehetsz énektanárhoz, de kb ugyan azt fogja mondani, mint amit én most itt leírtam.

2012. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én lány vagyok!

tudtommal nem mutál annyira nagy mértékben a hangom

:D

2012. nov. 8. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:
(legelső vagyok) lehet, hogy nem fog látványosan mutálni, de mélyebb lesz. most képzelj el egy felnőtt nőt 12 éves hanggal... :)
2012. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nefertiti016 ***** válasza:
Egyik általános iskolás osztálytársnőmmel találkoztam általános után 4 évvel és négy év alatt annyit változott a hangja, hogy ha nem látom, hogy az ő szájából jön, akkor el sem hiszem, hogy az ő hangja. Általánosban még kis vékonyka hangja volt(14 évesen), 4 év múlva pedig nagyon durván mély hangja lett... Egyébként mindenkinél más, de az biztos hogy fog változni a hangod. :) Egyébként ha most tehetséges vagy, akkor kicsi az esély rá, hogy az a tehetség el fog veszni a hangod alakulása folyamán. :) Ha szeretsz énekelni, akkor énekelj és majd idővel ki fog derülni, hogy az énekesi pályán milyenek az esélyeid. :) Szerintem 12 évesen még senkiről sem lehet eldönteni, hogy jó énekes válik-e belőle vagy sem. 6-7 év múlva szerintem jobban el fogod tudni dönteni a dolgot! :) Addig is szerintem ne törd magad ezen, hanem élvezd az éneklést! :)
2012. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ajjaj. hát, van baj.

mondjuk ezt már ennyi idősen is vághatnád, hogy bizony a lányok is mutálnak.

am a "Lucyyy" névből gondolhatod, hogy észrevettem, hogy nem fiú vagy.

2012. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!