Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani arany színű...

Tudnátok ajánlani arany színű Les Paul gitárhoz hevedert (gitárpántot)?

Figyelt kérdés

itt a link:

[link]

ötletem sincs, hogy milyet válasszak, 14 éves lány vagyok, örülnék ha linkelnétek, ha nem nagy fáradtság :) ja és google-vel most összevesztünk, már nem vagyunk barátok, én a ti véleményetekre vagyok kiváncsi.



2012. dec. 29. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
el sem tudnám mással képzelni, mint széles fekete bőrhevederrel :D mint mikor slash félmeztelenül kiáll az aranyszínű lp-vel, és az izzadt testéhez odatapad a 6-8centi széles bőr heveder :D bár 14éves lánynál lehet ez a látvány nem úgy fog kinézni :D
2012. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

[link]


[link]


Sajnos itthon nem nagyon van választék egyedibb hevederekből úgy látom, de interneten rengetegféle elérhető külföldi webshopokban meg ebayen.

2012. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
végül egy kb. 5 cm széles PW barna bőr hevedert vettünk, a szélén arany színnel szegés :D nekem nagyon tetszik és a hangszerboltos is ezt ajánlotta aki egy barátunk :) ezért köszi a válaszokat
2013. jan. 4. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!