Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan legyek külföldön énekes?

Hogyan legyek külföldön énekes?

Figyelt kérdés
Mielőtt még bárki ítélkezne, én nem CSAK a pénzért akarom csinálni, hanem mert tényleg nagyon szeretek énekelni. 13 éves vagyok, és nem azt akarom, hogy most röktön repülés ki Amerikába, csak hogy hogyan fussak neki? Mármint, mit és hogyan kell elkezdeni? Énektanárom vitt népdalversenyekre, többnyire arany/ezüst, + egyszer a területin kiemelt arany lettem. Már unom a népdalokat, inkább a pop-zenék jönnek be, de szivesen énekelek rockot is.

2013. jan. 1. 13:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt elfelejtettem, hogy Csongrád megyei vagyok, nem túl gazdag.
2013. jan. 1. 13:12
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
csinálj zenekart és válj híressé, más megoldás nincs.. Vagy menj az X-Faktorba. :D
2013. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát banda az van, 4 lány, de akjor most mit csináljunk? Nincs (még) saját dalunk, de már dolgozunk rajta.
2013. jan. 2. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:
fog még változni a hangod...
2013. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

amerika, tanulj angolul

várd meg amig mutál a hangod ha még azután is jó akk jelentkezz az american's got talent-be, x-faktorba vagy valami más ottani tehetségkutatóba

2013. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elsőkörben tanulj meg kiválóan angolul,közbe járj be énekórára, hangszer sem ördögtől való dolog. Aztán, menj ki abba az országba ahova szeretnél.
2019. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!