Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Taylor Swift I Knew You Were...

Taylor Swift I Knew You Were Trouble?

Figyelt kérdés
Mit mond TAylor A klipp elején? Leírná nekem valaki angolul?

2013. jan. 3. 15:23
 1/3 anonim válasza:
100%

I think... I think, when it's all over it just comes back and flashes. You know? It's like a caleidoscop with memories, where just all comes back, but he never does. I think a part of me knew this in the second I saw him that this would happen. It's not really thing he said or anything he did. It was the feeling that came along with it. And craziest thing is I don't know if I'm ever gonna feel that way again, but I don't know if I should. I knew his world move too fast and burn too bright, but I just tought: how can the devil be pulling you to arms of someone, who looks so much like an angel, when he smiles at you. Maybe he knew that, when he saw me. I guess I've just lost my balance. I think that the worst part of it all wasn't losing him. It was losing me.

Nem vagyok mindenben biztos, a helyesírástól is tekints el, légyszi :D

2013. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
magyarul esetleg ??? köszi :)
2013. jan. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az angol leírását. Magyarul pedig akkor valami ilyesmi: Azt hiszem... azt hiszem, amikor mindennek vége, felvillanó pillanatokként tér vissza az egész. Olyan, mint egy emlék-kaleidoszkóp, ahol az egész visszatér. Ő viszont már sosem fog. Azt hiszem, abban a másodpercben, hogy megláttam őt, egy részem tudta, hogy ez lesz. Nem mondott, vagy tett semmi olyat, egyszerűen csak volt egy ilyen érzésem. És az a hihetetlen az egészben, hogy nem tudom, fogok-e még így érezni valaha, bár nem tudom, kellene-e egyáltalán. Tudtam, hogy az ő élete túl gyors és túl vakító nekem, azt hittem, az ördög nem lökne olyan ember karjába, akinek ilyen angyali mosolya van. Talán amikor meglátott, ő is tudta, hogy ez lesz. Azt hiszem, kicsúszott a lábam alól a talaj. És az egészben nem is az a legrosszabb, hogy elveszítettem őt, hanem, hogy elveszítettem önmagam.
2013. jan. 5. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!