Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Bonnie...

Mi a véleményetek Bonnie Tylerről? Szeretitek/tetszik a hangja? Akik nem ismernék: Mi az első benyomásotok róla?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné : [link]

http://www.youtube.com/watch?v=lcOxhH8N3Bo

http://www.youtube.com/watch?v=uCOPuGBg_W0

http://www.youtube.com/watch?v=h8VGQTtENSs és így tovább.


Tavasszal leszek 15 éves és nemrég szerettem meg őt,de imádom.Rekedtes hangja egyedi és örök.Szerintem egy nagyon aranyos,kedves énekesnőről van szó aki hihetetlen,hogy a korához képest még mindig milyen jó formában van és tele van energiával :) Jó pár évet letagadthatna a korából. :D

Nagyon sok számát megszerettem és remélem sikerül eljutnom egyszer egy koncertre is.

Lehet,hogy kevesen lesznek akik olvassák a kérdésemet és ismerik is őt és tudják rögtön kiről van szó.Kíváncsi vagyok másoknak mi a véleménye róla és azok akik nem ismerik és netán nem nagyon szimpatikus nekik írhatnak ők is ide választ hisz nem véletlen kérdeztem,hogy mi az első benyomásod róla.És kérlek írjatok kort is :)



2013. jan. 8. 23:07
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Nem baj :D Ám nagyon hasonló zenéket hallgatunk :)
2013. márc. 9. 19:22
 22/39 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából ugyanazokat:):):) Tök jóóóóóó:):):) Jó ízlésű emberke vagy:)
2013. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Köszi,ám te is :DD
2013. márc. 9. 19:32
 24/39 anonim ***** válasza:
Köszönöm:D:D:D
2013. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 rebel888 válasza:

Nekem is nagy kedvencem az énekesnő. Szerencsére Győrben 2009-ben voltam a koncertjén. 2012-ben pedig már személyesen is találkozhattam és beszélhettem vele Budapesten. A legjobb énekesnő!


Sokan a régebbi dalait hozzátok fel. Érdemes belehallgatni az 1995-ös FREE SPIRIT című albumába. MAKING LOVE OUT OF NOTHING AT ALL talán még a TOTAL ECLIPSE-nél is szebb és közel 8 perces.

Illetve az 1998-as ALL IN ONE VOICE lemezen is vannak csodálatos dalok. Igaz a lemez nagyon nehezen lehet beszerezni. Sajnos a megjelenés után kivonták a forgalomból.

2013. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Én nemrég szerettem meg,de nagyon szeretnék elmenni koncertre.Úgy irigyellek olyan jó neked. :)

őszintén szólva nem mindegyik számát ismerem,de időről időre többet megismertem és fantasztikusak.Mindegyiket imádom :)


Azért a régebbi számait hoztam fel,mert azok a legismertebbek és valamelyik válaszoló meg csak egy számot ismert Bonnietól.

2013. ápr. 4. 22:54
 27/39 rebel888 válasza:

Igen, nekem is nagy öröm volt vele lenni, dedikáltattam vele jó pár CD-t és DVD-t és még puszit is kaptam tőle.


Minden albuma más és más és mindegyiken vannak gyöngyszemek. Hamarosan pedig megjelenik egy új koncert CD+DVD kiadvány, május 10-én. Érdemes lenne keresgélned a facebookon a magyar rajongói oldalát illetve a Bonnie Tyler Magyarországon facebook oldalt.

2013. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Hello megint!:) Mi már leveleztünk, én ide sokat írtam, csak jelezni szeretném, hogy az előző nem én vagyok, viszont amit linkelt, királyság!!!:) <3 <3
2013. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

rebel888:De jó neked,most lennék a helyedbe :)

Ám igen és tudok róla,van sok rajongói oldal facebookon és azon kívül is.Mindennap utána nézek :)

2013. ápr. 9. 17:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!