Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Bonnie...

Mi a véleményetek Bonnie Tylerről? Szeretitek/tetszik a hangja? Akik nem ismernék: Mi az első benyomásotok róla?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné : [link]

http://www.youtube.com/watch?v=lcOxhH8N3Bo

http://www.youtube.com/watch?v=uCOPuGBg_W0

http://www.youtube.com/watch?v=h8VGQTtENSs és így tovább.


Tavasszal leszek 15 éves és nemrég szerettem meg őt,de imádom.Rekedtes hangja egyedi és örök.Szerintem egy nagyon aranyos,kedves énekesnőről van szó aki hihetetlen,hogy a korához képest még mindig milyen jó formában van és tele van energiával :) Jó pár évet letagadthatna a korából. :D

Nagyon sok számát megszerettem és remélem sikerül eljutnom egyszer egy koncertre is.

Lehet,hogy kevesen lesznek akik olvassák a kérdésemet és ismerik is őt és tudják rögtön kiről van szó.Kíváncsi vagyok másoknak mi a véleménye róla és azok akik nem ismerik és netán nem nagyon szimpatikus nekik írhatnak ők is ide választ hisz nem véletlen kérdeztem,hogy mi az első benyomásod róla.És kérlek írjatok kort is :)



2013. jan. 8. 23:07
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
én csak néhány dalát hallottam, de nekem is nagyon tetszik a hangja :-)
2013. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Habár a lenti dal nem kifejezetten az ő dala, hiszen ő csak az elején énekel, ill. a dal többi részében vokálozik. Cher '87-es lemezén jelent meg, melegen ajánlom az album többi dalát is:


http://www.youtube.com/watch?v=h4pWbvWRMow


[link]


Cher '89-es lemezén is vokálozik Bonnie Tyler, méghozzá Michael Boltonnal, ezt a lemezt is ajánlom:


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=yCpqihJAHys


De visszatérve Bonnie-ra, én voltam az, aki belinkelte a "Hide Your Heart" c. dalát. Sztem azt a dalt és lemezét soha nem fogja felülmúlni, köszönhető a fantasztikus szerzőknek, többek között Desmond Child-nek, aki a fenti 2 Cher nótát/lemezt is írta. Voltak Bonnienek is félresiklásai, én azt gondolom, a '90-es évek elején, amikor a Modern Talking szerzőjével dolgozott 3 lemez erejéig, hát hogy is mondjam... Ezentúl még vannak olyan dalai a korai '80-as évekből, amik már mai füllel szintén gagyik (és itt NEM a "Hide Your Heart" lemezére gondolok!!!) Az új slágere, a "Beleive in Me" nagyszerű, viszont sztem a hangja már abszolút nem a régi.


Összegezve a dolgokat, még is azt kell mondjam, hogy jó.

2013. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 rebel888 válasza:

A Hide your Heart valóban egy nagyon jó album és Bonnie kedvenc albuma is. És a dalok is nagyon jók... lettek volna, ha a kiadó nem gondolta volna meg magát a megjelenés után és tovább támogatja Bonniet. Ez azért nem eshetett jól Bonnienak és kiadót váltott.


A 90-es évek elején megjelent lemezei egyáltalán nem rosszak. Németországban és a német nyelvű országokban akkoriban ez nagyon népszerű stílus volt (eurodisco) Elég sok dal lett német filmek betétdala. Nagyon sikeresek lettek ezek a lemezek is.

BITTERBLUE 4X platina

ANGEL HEART 2X platina

SILHOUETTE IN RED 2X platina


Ajánlott dalok erről a három lemezről: RACE TO THE FIRE, GOD GAVE LOVE TO YOU, FIRE IN MY SOUL, AGAINST THE WIND, WHY?, WHENEWER YOU NEED ME, STAY, YOURE THE GREATEST LOVE (utóbbit a Sláger Rádió is játszotta régen)


A most megjelent Rocks and Honey albuma eddig csak pozitív kritikát kapott és május 14-én Amerikában is kiadják. Úgy gondolom 61 évesen nagyon jó hangja van még mindig. Élőben meg pláne. Persze van amikor az átlagosnál rekedtebb, de szerintem még jó.

[link]

2013. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

"Ezentúl még vannak olyan dalai a korai '80-as évekből, amik már mai füllel szintén gagyik"


Hát figyi szerintem mai füllel hallgatunk remek számokat akár 60-as évekig visszmenőleg az emberek többsége a azt fogja mondani,hogy gagyi.Az évek telnek,az emberek változnak,ahogy a divat és a számok is.

Hát hidd el senki sem tökéletes.Szerintem ...sőt biztos,hogy mindenkinek aki ebben a szakmában van,azoknak vannak félrecsúszásai és gyenge számai,ahogy Bonnienak is,de ne csak a rosszat keresd mindenben.Imádom Bonniet ,de elhiszem ,hogy vannak kevésbé sikeres számai,meg ahogy te folgamaztál gagyi számai,de emelett vannak olyan számai,amik országszerte sikeresek lettek és a mai napig játszák a rádióban is.(Hamár szó került róla itt Szlovákiában játszák )

2013. ápr. 15. 16:09
 35/39 anonim ***** válasza:

Szted csak a rosszat kerestem benne??? Akkor olvasd vissza a fenti hozzászólásomat! :)


Ami még nem tetszik benne, az az, hogy a múltjából él, mint oly sok retró sztár... (pl.: Csepregi Éva, hogy mi volt anno '83-ban a japán fesztiválon, vagy Kovács Kati stb.) Minden interjújában hangoztatja, hogy a Total Eclipse of The Heart, meg a Holding out for a Hero... stb. Ez utóbbi pedig az egyik leggagyibb száma, viszont az egyik legismertebb is... Nyilván azért hangoztatja, mert ezek a legsikeresebbek, és a világon a legtöbb ember ezeket ismeri... sajnos.


Az új dala nagyon tetszik, remélem nagy siker lesz, és akkor nem kell az előbb említett 30 éves szerzeménnyel nyomulnia. Végre!

2013. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 rebel888 válasza:

Egy kis helyesbítés:


Nem gondolom, hogy félrecsúszásai lettek volna. Akkor ez volt a divat a német zenei piacon!!! C.C. Catch, Bad Boys Blue stb. ezek mind ilyen zenéket játszottak. Ma gagyinak tűnik, de AKKOR, OTT ez volt a MENŐ! És ezek is ugyanúgy arany és többszörös platinalemezek lettek és a toplistára is felkerültek Európában és Dél Afrikában is.


A másik dolog:

Nem tűnik úgy, hogy Bonnie Tyler hozná fel a múltját. Az utóbbi két napban két friss és terjedelmes interjút fordítottam le magyarra és mindegyikben a riporter kérdezte a múltjáról és nem Bonnie hozta fel. És ez így is volt amikor tavaly Budapesten faggatták. A Total Eclipse dallal Bonnie Guinness rekordod döntött, nyilván ezért ezzel foglalkoznak. A Hero pedig a második legismertebb slágere. A koncertjein ezeket is elénekli, mert a közönség szereti.


Minden újságcikket, interjút ezekkel az örökzöld slágerekkel vezetnek fel. Erről nem Ő tehet.

2013. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Igen épp ezt magyaráztam én is,hogy ami zenét hallgatunk vissza akár a 60-as évekig,az emberek többsége "gagyinak" fogja tartani.De az idő múlik ,változik sok minden,ahogy a zene is.Amilyen zenék vannak most nem csodálom,ha valaki leminősíti a régi 80-as évek zenéjét.DE ekem tetszenek és szerintem nem voltak gagyik.Mindegyik zenének megvan a saját értéke.:)

férecsúszás alatt pedig azt értettem,hogy nem mindegyik száma lett Bonnienak ismert,kiemelkedő stb.


Az interjúkat pedig olvastam és igazad van :D

2013. ápr. 18. 22:44
 38/39 A kérdező kommentje:

35. válaszoló (13:09) :Bocs,elhiszem,hogy szereted Bonniet csak az utóbbi 2-3 válaszodban nekem ez nem úgy tűnt,azért mert eddig rengeteg kritikát írtál még az utolsó hozzászólásodnál is,mikor írtad,hogy nem csak a rosszat keresed benne.Erre elkezded megint írni,hogy nem tetszik neked benne ez és ez.* Az új dala meg jó *:)

Na mindegy hagyjuk...

2013. ápr. 19. 10:01
 39/39 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyjuk.


Isten ments, hogy fikázzam a '80-as évek zenéjét, hiszen én 80%-ban azt hallgatok. A '80-as évek rockzenéje (főleg azok a dalok, amiket Desmond Child írt) a mai napig nem tűnik gagyinak, sőt! (lásd: Alice Cooper, Bon Jovi, Kiss, Cher, Joan Jett vagy Bonnie Tyler Hide Your Heart lemeze!!!, stb). Amit leszóltam az Bonnie 90-es évekbeli eurodisco lemezei. Igen, valóban akkor az volt a divat, CC. Cath, Modern Talking, de hagyjuk már őket... :D

2013. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!