Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gyakorlott zongoristákat...

Gyakorlott zongoristákat kérdezem, hogy milyen nehézségű ez a mű?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=8b88BV8WkBo

nagyon tetszik az Amelie csodálatos életének ez betétdala, 7 évig zongoráztam, de körülbelül 5 éve le se ültem a zongora elé de ezt nagyon szeretném megtanulni..egy elszokott alapszinten tudó "zongorista" számára mennyi idő alatt lenne tanulható?

köszönöm a válaszokat előre is:)


2013. jan. 12. 22:41
 1/4 anonim válasza:
Hát elég nehéz de könnyen megtanulható nekem legalább is nem kellett sok idő hozzá viszont nehéz volt.
2013. jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Könnyű, semmi technikai nehézség nincs benne. Tipikus szépen és látványosan előadható. (Kb. ilyen nehézségű művek játszásával lett hajdanán híres "zongoraművész" pl Claydermann)

Ha hét évig zongoráztál, elsőre fele tempóval lapról le kéne tudni blattolni, kb. a tizedik eljátszásra úgy kéne szólnia mint a felvételen. Előtte egy kis bemelegítés azért nem árt, hogy visszajöjjenek a régi reflexek :)

2013. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nézz rá a kottára, szerinted nehéz? Ugye nem:

[link]

2013. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, a hozzászólásokat, vizsgaidőszak után nekiülök, bár az én lassú tempómat ismerve jó sok idő kell, hogy elsajátítsam, de majdcsak:)
2013. jan. 16. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!