Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » "Gyakorlott" pogósok!? :DD

"Gyakorlott" pogósok!? :DD

Figyelt kérdés
Azért irom ki a kérdést, mert ugye szoktam látni hogy igy koncerteken megy a pogó,csak én nemigen vagyok jártas ebben a dologban, de igy bejön, szval ugyérzem szivesen beszállnék,meg lökdösődni ugy alapbol szeretek, meg attol se vagyok oda ha megüt valaki,szval nem vagyok vajból asszem, való nekem az ilyesmi, vagy hogy van ez?:D
2009. dec. 8. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy van, hogy mennyire dúrva a pogó, mennyire lendült bele a társaság. Ha nádszállvirágtipus vagy, akkor szerintem ne akard, olyan nagyon. Én annó sokat jártam koncertekre, volt agyrázkódásom is, hát mit mondjak megesnek a balesetek,főleg, ha nem is vagy józan. A másik, h bakancsod mindenképp legyen, különben nagyon fog fájni. Van nagyon lightos pogó is, de a tapasztalat, ha végén bedurvul.
2009. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A pogósok sem direkt okoznak másoknak sérülést, sőt, ha elesel, kilöknek az utukból mindenkit, csak hogy segíthessenek felállni. De azért megeshet, hogy véletlenül talpnyomos lesz gyomrod:D
2009. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én tankcsapdán nem egyszer kerültem a földre, sőt, még olyan is volt, hogy vagy 3-4 ember rámesett, de olyanok, akiket nem is ismerek, segítettek felállni:) Tehát, nemfog fájni:D
2009. dec. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Aha, értem, kösz a válaszokt:D

Rem azért irtok még^^

2009. dec. 9. 19:28
 5/10 anonim ***** válasza:
hát nekem volt már olyan hogy ahogy dőltem kapásból 2 ember nyult utánam XD szal' tényleg nem brutál annyira. :'D
2009. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Thurston ***** válasza:

Én Heaven Shall Burnön keveredtem egyszer Circle Pitbe, rögvest utána pedig volt egy Wall of Death is. Youtube-on lehetn ézelődni, asszem' elég osk videó van fent.


A lényeg, hogy ez bizony elég durva dolog tud lenni. A tömegnek iszonyú ereje van, láttam már olyat is (szerencsére távolról), hogy a fékevezstett tömeg letarol egy jegyszedőbódéd, meg egy sörsátort. Viszont általában egymásra eléggé odafigyelnek az emebrek. Hav alaki elesik, rögtön felsegítik, vagy ha látják hogy komolyabb baja van, kiviszik a tömegből, akármi is legyen. A bakancs meg tényleg erősen ajánlott.

2009. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

16.5 fél éves gyakorlott pogós lány vagyok :P

Nagyon szeretem, ilyen zenére nem lehet egyszerűen egy helyben állni! Ki lehet adni a feszültséget, egy ritmusra lehet mozogni a zenével...

Elesni sem nagyon lehet, józanon szinte semmiképp... 3-4x volt olyan, hogy 60*-os szögben voltam már a földdel, de visszalöktek! Mert az emberek figyelnek egymásra :) És nagyon jó látni, hogyha valaki leesik, egy nagyobb koncerten akár 8 emberből álló kör alakul ki körülötte és az egész (azért max csak egy 15-20 emberes) pogó is leáll amíg föl nem áll az illető :)


Egyszer crowdsurföltem (amikor adogat a közönség a fejük fölött), és pont a pogó közepén estem le. Reflexből kinyújtottam a kezem, és 0 másodperc alatt újra álltam a talpamon!:)

2010. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

első koncertem 2 éve volt kb. prosectura:D nem gondoltam h lesz pogó, de akkora volt, h nagyon azóta nem láttam olyat. na mondom ezt ki kell próbálnom... hátőőő:D másnap midnenem fájt. de inkább az izomláztól:D:D

most már nem vagyok olyan vékonyka, simán bemegyek:D (mert híztam 5kgot:P)


L18

2010. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 IMF16 ***** válasza:
Jó móka hidd el ;-))
2010. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Tankcsapdás az ismerős, TCS-n én is borultam egy nagyot, rám is estek jópáran, amolyan kicsi a rakás xD én 15 évesen (lány vagyok) be mertem állni, mondjuk az acélbetétes bakancs hozzá szerintem alap, anélkül elég gázos...
2011. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!