Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudok zenei alapot...

Hogy tudok zenei alapot szerezni a Cry me a river Borgoretól való feldolgozásához?

Figyelt kérdés

Helló!

Iszonyatosan fontos lenne, hogy péntekre legyen hozzá valami alapom... Akár zongora, avagy rendes vagy mit tudom én nem értek hozzá.... Zenekarban játszom, és megszoktam az élőzenét, de most sajnos egy olyan helyen fogok fellépni ahol csak alapra tudok énekelni. És letölteni esélyem sincs mivel ez nem az eredeti Micheal Bublé dal, hanem borgore feldolgozás.... A dal http://www.youtube.com/watch?v=y4540vkS2Gc 1:00-ig még jó is lenne, de utána jön ez a dubstepes rész.. aztán a rep bezavar, és még ha 1 percig jóis, akkor is kéne egy olyat találnom amin nem énekel a csaj... Vagy még ha csak a dob meg a zongora lenne rajta, megpróbálnám összevágni és egy programmal a csaj énekhangját leszedni róla ha lehet ilyet, vagy ez csak egy hiú ábránd nem tom... Mit lehet ilyenkor csinálni??

Köszi, L/16



#zene #rap #alap #Borgore #cry me a river #micheal bublé
2013. jan. 22. 17:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!