Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jó gitáros vagyok?

Szerintetek jó gitáros vagyok?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem néhány videót, hogy el tudjátok dönteni. 8 éve foglalkozom gitárral olyan mesterek hatására, mint Malmsteen, Mustaine, Steve Vai, Chuck Schuldiner. Íme egyik büszkeségem, kb. hetedszerre estem neki, míg sikerült hibátlanul eljátszanom, de megérte! :)


http://www.youtube.com/watch?v=vWTQQolGhlE&list=UUCYWDFEYNXX..



2013. jan. 29. 16:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
"Én vagyok a legszebb a világon a faluban."
2013. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ezzel az erővel bárhol kérdezhetnéd.

Az itteni emberek 99% vadidegen, ismeretlen, teljesen névtelen, nem tudhatod, mennyire értenek ahhoz, amiről beszélnek, mennyire akarnak szívatni vagy segíteni.

Miből gondolod, hogy érdemes adni a véleményükre?

Ugyanúgy vannak trollok, mint minden netes fórumon.


De egyébként van néhány gitározásra kihegyezett fórum, persze azok se sokkal jobbak, mert ott is rengeteg a nagyarcú, magát vérprofinak képzelő, mindent fikázó megmondóember. Talán annyival, hogy ott legalább te is megtudhatsz másokról valamit az addig megszólalásaik és profiljuk alapján (ha van), hogy érdemes-e hallgatni rájuk, vagy csak szócséplés, amit mondanak.

2013. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Bevallom, nincs valami király hallásom és nem is értek nagyon ehhez, de például az Edda és a Bikini a kedvenceim közé tartozik, és szeretek rockot hallgatni, de... EZT ÉN SE BÍROM VÉGIGHALLGATNI!!!! Bocsi... :)

Először is hadd mondjak néhány dolgot: ennek a két együttesnek nagyon sajátos stílusa van, a számoknak is megvan a maga ütős hangulata, az Edda például nagyon szenvedélyes, erőteljes, a Bikini egy kicsit lazább, lightosabb enyhén melankólikus a rock műfajában szerintem... Amit aláraktál, annak ehhez köze sincs...

Ott van pl. az Iron Maidenben található néhány gitárszóló... Ott zúzzák így a gitárokat, de... Hát ott se nagyon, de nekem ez jutott róla eszembe, szóval...

Ha senkinek sem tetszik az jelenthet valamit... Jobb ha elfogadod. ;)

2013. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

19:34 vagyok, és még hozzáfűznék annyit, hogy: Jobb, ha itt derül ki, hogy nem igazán jó ez a zene... (Bár csak nagyon, nagyon jó indulattal nevezhető annak) Mintha később nagyobb tömegek előtt égnél be alaposan személyesen... Tehát eszedbe ne jusson olyan helyekre menni ezzel, mint pl. X-faktor, mert akkor aztán közröhejjé válnál...

Ezen válaszokon javaslom, hogy ne sértődj meg, inkább értékeld, hogy őszintén elmondták neked az igazságot, bár ha eléggé kiábrándító is... (Én részemről szoktam novellákat írni pl. és direkt örülök a negatív kritikáknak, mert így legalább megtudom, mit szúrtam el benne, kijavíthatom, fejleszthetem magam ez által... Régebben próbálkoztam versekkel is, és ott például megmondta nekem a magyar tanáron, hogy azt inkább hanyagoljam, úgyhogy mostanában csak öncélra írok verseket, és inkább novellára gyúrok... ;) )

2013. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ezzel csupán annyi a baj, hogy van, aki sportból fikáz másokat, van, aki meg nem ért hozzá, közben azt hiszi, hogy ő a király.

Ezeknek a véleményére miért kéne adni?

És mivel ez egy névtelen fórum, nem lehet tudni, ki ilyen és ki valóban hozzáértő és segítő szándékú.

2013. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kedves Aktív Gitár!

Szerintem ez az a kategória, amiről még én, mezei rockkedvelő is meg tudom állapítani, hogy hát... Nem minden stimmel vele...

2013. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítségeteket! Amúgy beléptem egy zenekarba, ők viszont nagyon meg vannak velem elégedve, meg ahol felléptünk, a közönségnek is tetszett, amit játszottunk... Mondjuk ott sikerült értelmes hangzást kihozni a gitárból! :D
2013. febr. 5. 20:01
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves 16.,


Én általánosságban beszéltem az itteni tapasztalatomról.

2013. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Privát videó.....
2013. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!