Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Papp László sportarénában...

A Papp László sportarénában volt már koncerten valamelyikőtök?

Figyelt kérdés

Csak mert most csütörtökön lesz Slash, és én megyek. Ez eddig tök jó, meg minden, de kicsit félek is tőle. Voltam már fesztiválokon, meg tömegnyomorban, és tudom, hogy nem lesz gáz (bár egyszer volt már gond, majdnem agyontapostak mikor fellöktek), de egy picurkát félek, hogy agyonnyomnak:D Mindig ez van nagyobb koncertek előtt, ott meg jól érzem magam, de mégis...

Ha volt már valamelyikőtök ott koncerten, el tudná mondani, milyen? Tömegnyomor, ott is számítsak agyonnyomásra, taposásra, vagy fogyelnek a helyekre? (állóhely)



2013. febr. 5. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tömeg. Voltam már vagy 10, Slashnél lényegesen nagyobb húzónevű banda koncertjén ott, egyszer sem telt meg az egész terem, sőt, kb. a feléig ácsorogtak emberek, szellősen.
2013. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtató :)
2013. febr. 5. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, akkora tömeg tényleg nem lesz!
2013. febr. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért hozzátartozik, hogy csak az Aréna fele lesz megnyitva holnap, viszont teltház lesz.Ha nem szeretnél nyomorogni, akkor ne állj be az első sorba, állj kicsit hátrébb vagy oldalra.
2013. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Igen voltam 2x-er!először a 2006-os "gunsnroses" koncerten,utána 2010-ben KISS-en!Nem kell aggódnod hidd el!Tömegnyomor valószínű lesz,de nem hiszem hogy itt pogózásra meg efféle baromságokra számítani kell!én is megyek Slashre :D
2013. febr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!