Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitár erősítővel...

Elektromos gitár erősítővel kapcsolatban segítség?

Figyelt kérdés
Üdv! Panelban lakom és van elektromos gitárom de nem akarok a szomszédoktól csendháborításért kapni.. és van egyszer egy Roland Cube 3OW erősítőm de azzal egyszerűen nem lehet halakn játszani , venni szeretnék egy Marshall ms-2 ,érdemes meg venni ? vagy inkább fülhallgatót szerezek be ?
2013. febr. 9. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
én az olyan helyett vennék inkább egy vox amplugot. nem drágább, és teljesen használható, fülhallgatón jobban kihallod ,mint a minierősítőn
2013. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

off:a cube-ot nem akarod eladni?

van a VOX-nak ilyen fülhallgatóba épített cucca, én azt ajánlom. Tapasztalat alapján a panelben kretének laknak. Tesóm vak, és a gépén van egy program, ami mindent felolvas neki - így tanul/olvas/stb. Múltkor ott voltam tesómnál, mutatott vmit a gépén, egyszer csak üvöltve jött át a szomszéd, hogy TÚÚÚL HANGOS A GÉÉÉPEEEEE... Délután nemtom 4.kor. Majdnem letéptem a fejét... tesóm fogott le, hogy hagyjam a bánatba -.-

2013. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj de annak idején amikor összespórolt pénzemen megvettem újonnan azóta meg van és még egy tisztességesen nem tudttam kipróbálni .:D és nem adom el mert egyszer jó lesz ha nem nekem akkor a fimanak.. majd ha lesz.:) Tetszik az a Vox csak fülhalgatóm sincsen még az is kel a kettő együtt már megint egy kis költség.. nah majd kitalálok valamit..
2013. febr. 12. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:

:D semmi, én is újat szeretnék venni, ha egyáltalán. :)


((amúgy szerintem mire gyermekeink gitározáshoz elég nagyon lesznek, addigra ezek már használhatatlanok lesznek. Gondolj bele, hány elektronikai termék van, amit akár csak 20 éve használsz?))

2013. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tessék ? Miért lenne használhatatlan ? :D Áram akkor is lesz és gitár is.. nincs benne semmi olyan ami az idő előrehaladtával kikopna vagy elromlana ha normálisan használják szerintem elnyűhet több generációt is.. ma is vannak régi időkből működő erősítők vagy csak bármilyen elektromos dolog..:) Ha ilyet akarsz venni eszméletlen jó brutálisan hangos és tiszta nem zörög bele semmi.. én meg vagyok vele elégedve csak nincs hol igazán felcsavarni a kakót rajta..:D
2013. febr. 12. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!