Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Éneklés? Tánc? - Hihetetlenül...

Éneklés? Tánc? - Hihetetlenül nagy önbizalomhiányban szenvedek. 0-24 órában szorongok. Volt valaki olyan helyzetben, hogy ezek segítettek neki az önbizalom felépítésében?

Figyelt kérdés

Életemben mikor először énekeltem(tisztázzuk, hogy nincs jó hangom), karaokeztam, akkor olyan hihetetlen felszabadultságot éreztem, mint az életemben soha.


Nos, mivel nem túl jó a hangom, talán kipróbálhatnám magam valamilyen tánctéren(hip-hop?). Akinek hasonló dolgai voltak, szeretném, ha adnátok pártanácsot!



2012. dec. 21. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
mind2 ritmus erzek kell .... ha van ritmus erzeked szerintem probald ki nincs veszteni valod
2012. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, ezek nagyon sokat segíthetnek! De nem muszáj eljárni órára, az is jó, ha zenehallgatás közben kiengeded a testedből az érzéseket.:)
2012. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!