Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdőként milyen elektromos...

Kezdőként milyen elektromos gitárt tudnátok mondani (főként szóló gitárt keresek mint pl. : Alviné)?

Figyelt kérdés

olyan kéne ami benne van max 40-50 ezerbe (erősítőveé együtt)

3 kapcsolós vagy mi meg torziós


(akusztikus gitáron tanultam kb.: 5 hónapot)


2013. febr. 14. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

40-50 ért kb csak ilyen uszadékfának való szemetet kapsz , gondolok itt a készletekre... mert 40-50 ért még csak gitárt magában se lehet normálisat kapni csak esetleg használtan....

de válogass tessék... [link]

2013. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt ismerem itt vettem akusztikus gitáromat is meg itt szoktam új húrt is venni :)
2013. febr. 14. 22:43
 3/7 A kérdező kommentje:

szerintetek ez megérné?


[[ [link]


[[ [link]

2013. febr. 14. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:
A gitár kezdő szinten szerintem elmegy. Az erősítő helyett én biztosan inkább valamilyen fülhallgató-erősítőt vennék, pl vmi olyasmit, mint a Vox Amplug. Szerintem azzal sokkal normálisabban lehet hallani a gitár hangját fülessel, mint egy ilyen kis minikombóval.
2013. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

akkor ink mind 2-t aztán majd meg látjuk melyikkel jobb xD

azé nagyon köszön^^

2013. febr. 17. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

hát a cort x1-et nem nevezném uszadékfának

2013. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsika de nekem vagy az ilyen átlágos kinézetű szólógitárok testszenek vagy mint ami alvinnak van :/
2013. febr. 17. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!