Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyibe kerülnek a zongora...

Mennyibe kerülnek a zongora órák? Ha elkezdek zongora órákra járni mennyi idő a szolfézs? Mikor kerülnék zongorához? (nem tudok még kottát olvasni, de meg szeretnék tanulni zongorázni) 14/L

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát így kicsit nehéz lesz, lassan fog menni. A szolfézst (legalább az alapokat) muszáj megtanulni hozzá. Emiatt talán egyszerűbb lenne magántanárnál. Én akár vállalnálak, 10 évig tanultam zongorázni, meg általában zenét.
2013. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. verzió: zeneiskolába kezdesz járni, ott kell tanulnod szolfézst, de egyből zongorázhatsz. Lesz zeneiskolai bizonyítványod, ami igazolás arról, hogy tanultál zenét valaha (hacsak nem szeretnél zongoraművész lenni, de ahhoz 14 évesen lehet h késő elkezdeni)

2: ha csak magadnak szeretnél zongorázgatni, és ehhez kérsz segítséget, ahhoz magántanárhoz érdemes járnod. Nem kell szolfézst tanulnod, de nem is lesz zeneiskolai bizonyítványod.

( ha a 2., akkor én is tudok segíteni megtanulni zongorázni, ha Pesten laksz, a VIII vagy a VI kerület környékén. Kb 1000 ft-ért szoktam tanítani. )

2013. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!