Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szintetizátor vagy gitáron...

Szintetizátor vagy gitáron érdemesebb megtanulni?

Figyelt kérdés
Melyik hangszeren mennyire nehéz megtanulni, illetve melyik az olcsóbb?
2013. márc. 12. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindkettőn. Hidd el, nagyon jó, amikor a dal közepénél hangszert vált az ember. :)
2013. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A gitár szerintem nehezebb, szintivel több lesz a sikerélményed. Gitárosból amúgy is sok van. :P
2013. márc. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A másik kérdésedre elfelejtettem válaszolni.


A gitár olcsóbb, de a szintetizátort ki tudod váltani azzal, ha midi billentyűzetet veszel és azt összekötöd a számítógépeddel. Utána pedig gépen olyan programot futtatsz hozzá, amilyet akarsz. (én a dobot is azzal veszem fel)

2013. márc. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a gitár divathangszer viszont tudsz vele csajozni.

a szinti egy kamuhangszer de mehetsz vele lakodalomba.


zongorázzál vagy szaxofonozz inkább.

2013. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy divat hangszer?????? Már akinél de akkor már inkább az elektromos gitár az! De am télleg lehet vele csajozni.
2013. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a gitárnál nincs nagyobb divat ma a világon. menj ki a deák térre napközben, láthatsz tízezer gyereket gitáron prüntyögni. sétálj budapest, fél percenként elmegy melletted egy hülyegyerek a hátán gitárral.

de még a komolyabb zenészek között is túlreprezentált a gitár, minden zeneiskolában ötvenszeres túljelentkezés van gitárra, míg egy jó zongoristát sehol nem lehet találni.

2013. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jól van bele gondolva igazad van ,de ebböl vajon hányan tudnak normálisan megtanulni.
2013. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazából tanultam egy kicsit zongorázni is de főleg szintetizátoron gyakoroltam. Mindkettőnek meg vannak a nehézségei. De nézd meg zongorán hány billentyű van a gitáron meg csak 6 húr de azt meg le kell fogni ugy hogy egy szinten vannak. De csak szerintem. Bár én gitárnál ragadtam le.
2013. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az tök mindegy h a zongorán 88 billentyű van a gitáron meg hat húr, mert 12 darab kromatikus zenei hang létezik, és ez minden hangszeren így van.
2013. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
és ha sok gitáros van...? 99% szar, komolyan kell venni, jó tanár kell, és aztán egy idő után kiemelkedik az ember. zongoristából is van sok szar, bár azt tényleg kevesebben űzik csak divatként, vagy csajozni, de szerintem attól én nem leszek kevesebb vagy jelentéktelenebb zenész gitárosként, mert a deák téren hülyegyerekek élvezkednek 4 akkordon.
2013. márc. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!