Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van jó minőségú 22 bundos...

Van jó minőségú 22 bundos Stratocaster forma 30-35k környékén?

Figyelt kérdés

A Squier HSS 30k-ért nagyon tetszik, már játszottam rajta régebben egy ideig, de a 21 bund az nagyon kevés sajnos...


a superstrat forma pedig egyáltalán nem tetszik, mint pl a cort g210 vagy az x1...


Ebben az árfekvésben ez az egyedüli választás?


2013. márc. 20. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen, sajnos. Én még az SX gitárokról hallottam úgy-ahogy jókat ebben a kategóriában. Állítólag azok közül lehet kifogni elég jó darabokat, amik szinte egy 70-80e-be ekrülő Squier Standarddel vagy hasonlóval is felérnek minőségre, és ha a hangszedőket kicseréled, egy egész jó kis hangszert kapsz. Persze akadnak köztük szar példányok is. Szabad megkérdeznem, hogy a 21 bund miért kevés? Amúgy a strato-formájú gitárok, amennyire én tudom, általában max 24 bundosak, tehát 2 oktávosak szoktak lenni. Amúgy nekem volt egy ilyenem Sqiuer Bulletem, biztos, hogy az 21 bundos? Na mindegy, lehet, hogy rosszul emlékszem. Az biztos, hogy ami most van felső kategóriás Sqiuerem (Classic Vibe) az 22-es.
2013. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen a bulletek 21-esek


Hát ha megnézed a legtöbb rockszám szólója igényli a 22. bundot... Scorpions Hurricane-tól elkezdve a Metallica Enter Sandmanig mindegyiknek kell szinte....

2013. márc. 21. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem, csak feltételeztem, hogy ha ilyen gitárt szeretnél venni, akkor még nem szólózol olyan profin, hogy a 22. bund használata a gondod, mert ezt a gitárt tapasztalatom szerint főleg azok szokták venni, akiknek az lesz az első elektromos gitáruk (nekem is az volt :).
2013. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Richie Sambora valóban, de a 22 bund az hogy hogy szólózok nem sok köze van ahhoz, hogy milyen vagyok.


Ugyanis rockot játszok, és mint említettem a legtöbb számhoz, az adott dallamnál a 22. bundnál kell lefognom a fogólapot, ha 21.nél fogom teljesen más a hangzás. Pl a kedvenc dalom a Scorpions Rock You Like a Hurricane, vagy a Send me an Angel, el se tudnám képzelni, hogy 22 bund nélkül hogy tudjam eljátszani... Kell egyszerűen

2013. márc. 21. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!