Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen superstrat...

Szerintetek milyen superstrat gitárt érdemes venni? (kb 80-130k Ft-ig)

Figyelt kérdés

Pl egy ilyenre gondoltam


[link]



2013. márc. 24. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Más vélemény: ELTAKARODSZ A KIBAXOTT HANGSZER BOLTBA ÉS KIPRÓBÁLOD ENNYI.
2013. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Tisztelt előző válaszoló!

Hogy a jó égbe tudnám kipróbálni hogyha egyszer Miskolcon nincs olyan hangszerbolt amibe volna LTD meg ilyesmi gitár?!

Képzeld,ki fogok próbálni máshol hangszereket,de legalább ezeket is lecsekkolhatom.

2013. aug. 19. 23:02
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor tessék elmenni egy rendes hangszerüzletbe és kész. Én már voltam olyan "hangszerboltban" ahol volt 3 gitár, és még az 5x5 méteres "szobából" kinézett az eladó, hogy mit akarok én. Rendes boltba segítenek is.
2013. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Oké,de tényleg érdekelnek a vélemények.
2013. aug. 22. 10:47
 15/15 anonim ***** válasza:

Véleményekre nem lehet adni, főleg az internetes véleményekre. Akadnak értelmes vélemények is, de többnyire olyan emberek véleményét olvashatjuk, akik agyonra dícsérik az adott cuccot, mert eddig az volt a kezükbe. Pl vegyünk egy Epiphone Les Paul 100-ast: tuti van olyan ember akinek tetszik, bejön, imádja és nem cserélné le semmiért sem. De az ilyen ember nemjátszott egy olyan gitáron, ami egy 100-assal többe kerül, rögtön megváltozna a véleménye. Jah és sokszor kezdők értékelik a saját cuccaikat, mivel nemtudják mihez hasonlítani, ezért az a király, menő, legjobb cucc. A gond ott van, hogy ezek az emberek pár éve zenélnek.

Én ezért nem bízom az ilyen internetes véleményekben. El kell menni a hangszerboltba, több gitárt kipróbálni az adott árkategóriából, és azt javaslom hogyha kipróbáltad az általad megfizethető gitárokat, akkor szemelj ki egy 100-150ezerrel többet érő gitárt, és próbáld ki, és így hozzátudod viszonyítani a hangzást és a kényelmet a megfizethető gitárhoz.

2013. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!