Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tapasztalt VOLT fesztiválosok!...

Tapasztalt VOLT fesztiválosok! Mennyi pénz szükséges ahhoz hogy az ember kis pénzből is jól érezze magát? Végig mennék.

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sátrazol, vagy sem?
2013. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hű ez engem is érdekel! Bár én külföldi vagyok szóval még azt sem tudom, hogy hogy érdemes sátrazni vagy inkább ha kiveszünk egy szobát arra a pár napra.


Bocsi az offért :)

2013. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sátrazok. :)
2013. márc. 28. 19:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor jóval olcsóbb (gondolom). Akkor végül is csak a bérlet van, az útiköltség (ezeket csak tudod már). Aztán a költőpénz, amiben a kaja&pia, tömegközlekedés és szórakozás díja van... gondolom. Az meg csak rajtad múlik.


Nekem 2 éve volt szállással együtt 3 nap 40e forintba... kb. (egy napot voltam kint tehát egy 8ezres jegy volt benne)

2013. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem kb egy összeg kéne. Tudom, így előre eléggé beszámíthatatlan, de csak véleményeket kérek meg tapasztalatokat. Nem akarok túl sokat tölteni. A bérlet már meg van... kaptam.
2013. márc. 29. 14:36
 6/12 anonim ***** válasza:

De csak tudod, hogy mi mennyi és hogy kb. mit fogyasztasz, mivel mész stb. Leírtam, hogy nekem mennyi volt (és ez igen kerekített szám volt). Oké, a Soproni tömegközlekedést talán annyira nem, nem emlékszem van-e az oldalukon pl. napi buszjegy ár, de az valami párszáz forint. Azt az egyéb költségekbe be tudod számítani. De a táv.busz/vonat árát neten biztos meg tudod nézni (bár nem tudom honnan jössz és mivel). A szállásra nem kell költened, mert helyben megoldod. Ezen felül tényleg csak az van, hogy mennyit eszel, vagy akarsz-e "máshogy szórakozni", és erre költeni. Írj listát, szedd össze, hogy mit szeretnél. Én is így csináltam.


Annyival számolj, hogy valsz jobb nem a kempingben vásárolgatni kaját (pl. hambit vagy gyrost), mert csilliókért mérik. Okosabb kimenni a városba és egy boltba megvenni mondjuk egy szendvicshez valót, vagy egy pizzázóban megkajálni.

2013. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A HELYIJÁRATOS busz egyébként úgy a legolcsóbb, ha havi bérletet veszel rá, de ez csak akkor éri meg, ha van diákigazolványod. Így 630 Ft és ezzel bármikor mehetsz bárhova, akárhányszor, de ha csak mindig sima jegyet veszel, az pedig 390 Ft és az ugye csak egyszer érvényes. Szerintem ezzel is elég jól lehet spórólni. :)
2013. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ez azért elég sokmindentől függ, magát az ottlétet 10ezerből is ki lehet hozni, csak akkor mindíg ki kell járnod vásárolgatni, ami nem túl kényelmes sokszor.

Hogyha egy 20ast viszel, akkor már azért vígan el lehet lenni, de inkább gondolkozz hogy magadat ismerve mikre költenél meg mennyire vagy hajlandó kimászkálni, és annyit vigyél.

Bent egyébként egy sör minimum 500ft, a tömények meg horror kategória :). Bent meg egy ebéd minimum 1000ft.

2013. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát én úgy tervezném hogy kijárogatok vásárolni...
2013. ápr. 21. 21:37
 10/12 anonim válasza:
na mennyibe jöttél ki ? És milyen volt a sátras élet? Értékeid hova tetted?
2015. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!