Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A gitár érintőket honnan...

A gitár érintőket honnan számoljuk?

Figyelt kérdés
A gitár testétől vagy a fejétől? O.o

2013. márc. 30. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?

A fejtől, természetesen.

2013. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jól van naaaa.. :OO oké, hogy te tudod, mert a nevedből ítélve gitár fan vagy, de én ma kezdtem el, egyedül. onnan kéne tudnom, gy honnan számítjuk. És oké, hogy sejtettem, de mi van ha mégse? És minden elcsúszik... Ezért kérdeztem meg inkább.
2013. márc. 30. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:

én nem vagyok ilyen megkülönböztető, hogy még a bundok is be legyenek számozva, szerintem az egyik biztos rosszabbul érzi magát, mert kisebb számot kapott a másiknál. úgyhogy, én mindegyiket 12-es érintőnek hívom, szerintem így elég liberalista, nem sértem meg vele egyiket sem:)



de azért szerintem nulla önállósággal nehéz dolgod lesz, ha teheted, menj el egy tanárhoz, ne itt kérdezz meg egyesével mindent, mert egyrészt unalmas, másrészt úgyis lesznek majd olyan dolgok, amit mutatni kell, nem leírni, és akkor gondban leszel :D

2013. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!