Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem nagy marhaság...

Csak szerintem nagy marhaság ez a hirtelen váltás?

Figyelt kérdés
Na, hogy olyan sok emberrel találkoztam már akik pózerek kb. akármiben. Most akkor nézzük az egészet zeni téren. Meghallgat egy Green day számot és akkor már ő Green day fan meg Billie Joe lesz a férje miközben nem is tud semmit a bandáról (de komolyan semmit) meg felvesz egy zenekar pólót (gondolok ilyen rock, punk, punkrock, metal ... meg hasonló bandák pólójára) egy bőrzsekit és akkor már ő hűű milyen kemény rocker már meg a **** tudja és akkor meg amikor rá jön, hogy nem egyetlen száma van abandánakamit ő szeret, hanem más stílusban is játszanak (hát persze, hogy egy együttesnek nem 200 ugyanolyan száma van) akko meg hirtelen talál egy jobbat és akkor meg ő nagy Beliber (vagy nem tudom, hogy kell Justin Bieber fanokat mondani) meg Directioner ... stb. lesz. Nekem ezzel egáltalán nincs bajom, se az egyik , se a másik bandával, hogy most valaki a Nirvana-t, Sex Pistols-t, Kustin Bieber-t,One Direction-t,Fall Out Boy-t (...stb.) szereti, de ha annyira komolyan gondolja akkor hogy tud ilyen hamar megváltozni a véleménve? Én ezt épp ésszel nem bírom felfogni! Valaki magyarázza már ezt el nekem, mert nagyon nem vágom. Előre is köszi a válaszokat :)

2013. ápr. 2. 14:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én hatalmas nagy FOB-fan vagyok, és nyomon is követem mit mikor és hol csinálnak, vissza tudom mondani Pete kutyáji nevét... tehát tényleg érdekel.. de annyira elegem van hogy az egyki osztálytársam pl. felvesz egy Rolling Stones-os felsőt és azt sem tudja hogy ki az a Mick Jagger, aztánmegkérdezem tőle hogy mi a kedvenc dala tőlük erre hülyén elkezdi csavargatni a haját hogy :"hmm hát izé ugy mindet szeretem ..." pfff aki pedig ténylig érdeklődik pl a rok iránt mint én, azt valószibű hogy soha senki nem fogja megtudni , mert nem hordok "rolling stones-logo felsőt..."
2013. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

(Bocsanat az ekezetekert, telefonrol irok.)

Szoval amit leirtal nekem nagyon ismeros. Sok ember van korulottem is, akik egyszerre Green day es 1D fanok. Ebben csak az a baj, hogy a Green Daytol ismer 1 szamot, a One Direcriontol pedig az osszeset. De o nem tud donteni kit "szeret" jobban... Mi alapjan szereti a Green Dayt? Egy szamot ismer, es maris eletreszolo fan?

Sajnos mostanaban a Green Day divatzenekar lett, mert BJ cuki, a tobbi meg nem szamit. Ha a banda meno, mindegy milyenek a szamaik, mi a felfogasuk, a lenyeg, hogy most ok a nepszeruek. Mindig lesznek olyan stilus nelkuli emberek, akik nem a sajat izlesuk alapjan hallgatnak zenet, oltozkodnek, hanem kovetik a divatot. Ez van, en sem birom oket elviselni. Tehat a kerdesre valaszolva, nem, nem csak teged idegesitenek..

2013. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor megnyugodtam, hogy nem csak én megyek tőlük falnak :D (ment a zöld kéz)
2013. nov. 24. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!