Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi ideig tartana megtanuln...

Mennyi ideig tartana megtanulni egy számot gitáron?

Figyelt kérdés
Kimondottan egy számot szeretnék megtanulni vagy abból egy részletet: https://www.youtube.com/watch?v=IbxgKozbrm0 Még soha életemben nem gitároztam. Mennyi ideig tartana, ha csak ezt az egy számot szeretném megtanulni?

2013. ápr. 3. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha ügyes vagy és sokat gyakorolsz, 1,5-2 honap
2013. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezt klasszikus gitáron meg lehet tanulni vagy inkább basszus vagy szólógitáron? Mivel sajnos csak klasszikus gitárt tudnék "beszerezni"..
2013. ápr. 3. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Tanulni először klasszikus gitáron érdemes. Szinte mindenki azzal kezd :D

Én 4 hónapja gitározok és már egész jól megy. Nagyon sok számot eltudok játszani.

Viszont mindegyik más nehézségű.Sok szám alap akkordokból áll így nézek egy videót és rá 2 napra eltudom játszani, vagy hamarabb.

Vannak viszont nehéz számok is, de sok gyakorlással azokat is meg lehet szerintem pár hét alatt.

Sok sikert! :) Remélem segítettem :d

2013. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is belehet lőni kb 1 hónapra ,de ha az alap akkordokat és pengetést be tanulod onnantól a könnyebb számok amiben nincsen semmi extra csak alap akkordok azokat már 1 - 2 nap alatt el lehet sajátítani. Meg persze az is játszik ugye hogy tanáral vagy magadtól tanulsz meg gitározni. Ugye tanáral egy kicsit szüneteltetebb a dolog mert ő egyből nem tanít dalt hanem szolfézs alap pengetés hangolás stb viszont magadtól korán sem biztos hogy sikerül. És azért a szolfézs az kell! Ha magadtól tanulsz tölsd le a guitar pro 6 ot ,de az 5 is megfelel. És ott meg tudsz tanulni dalokat ha letöltöd a kottájukat innen: [link]

itt akkordokat és tabokat is lehet nézni.

És egy nagyon egyszerű dal amit meg tanulhatnál: http://www.youtube.com/watch?v=8fygdDkpC-A


Tudom Jonas Brothers "fuj b***k" Meg stb de ezt a dalt érdemes meg tanulni mert ebben a fogást "én legalább is" megtaláltam , rá éreztem.

Itt egy tanito video róla: http://www.youtube.com/watch?v=A7VxRyfNWhk


és ha letöltenéd a guitar prot akkor ezt a dalt letöltheted hozzá innen: [link]

Remélem hasznos volt a válaszom.A helyes írási hibákért és elírásokért előre is bocsánat volt egy kis balesetem és látni se látok nagyon és írni is alig birok.

2013. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gitáros témához nem tudok hozzászólni,de hajrá! Imádom ezt a számot,jó választás! :P

L

2013. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!