Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért vannak ilyen sokan...

Miért vannak ilyen sokan elájulva a Black Sabbath-tól és Ozzy Osbourne-tól?

Figyelt kérdés

Nos , szerintem nem nagy szám a Black Sabbath pláne nem mai szemmel nézve, Ozzy-nak meg eleve semmi hangja nincsen.

Akkor ?



2013. ápr. 13. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek veled, viszont, amikor apám volt fiatal, akkor Black Sabbath valami nagyon új, nagyon kemény zenével lépett föl, ami elbomlasztotta az akkori fiatalság agyát. Az akkori viszonyok közt ez nagyon merész volt, hiszen nagyjából akkor született meg a metal, mint műfaj.

Most meg divatba jött ez a szeressükarégidolgokat mánia, így hát egy csomóan rájuk kattantak, mint pl. az AC/DC-re.

2013. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

A sabbath volt az első igazán súlyos rockbanda. R-adásul lehet hogy nem nagy szám, de rengeteg mai banda, még most is az ő témáikból él, azokat copyzza.

Mellesleg a Sabbath gitáros Iommi mesternek az egyik kezén ( ha jól tudom bal) levágta egy vaslemez a felső ujjperceit, szóval ő úgy gitározik, hogy csonka a keze. Kérlek próbáld utána.

A sabbath mindig is alapműnek számított a rock/metál színtéren, és annak is fog, hiszen mérdföldkő volt a műfajon belül.

Ozzy-t nem különösebben szeretem mindig jobban bírtam a Dio-s érájukat, de azt kijelenteni, hogy nincs hangja az nem merném.

a nem nagy szám dalokról annyit, kérlek gitározd el úgy ahogy Iommi, vagy énekeld el úgy ahogy Ozzy, vagy Dio és utána kritizáld.


Tegernako

2013. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 harmincharom ***** válasza:
58%

A heavy metal egyik legmeghatározóbb bandája a '70-es években. Ezen kívül k*rva jó zenét nyomnak.:D Hallgasd meg például ezt: http://www.youtube.com/watch?v=ReuBms-qZQk

Tele van energiával, félelemmel, keménységgel, gyengédséggel.:D

2013. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ja, jó értem.

Aki tud még valamit írjon csak.

2013. ápr. 13. 16:15
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
honnan veszik egyesek azt a baromságot, hogy valakinek csak akkor van joga kritizálni bármit, ha utána tudja csinálni? a kérdező ugyanolyan potenciális közönség mint bárki más, hadd legyen már az a véleménye hogy szar.
2013. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azt azért nem mondtam hogy szar :)

De azt én megértettem hogy miért vannak annyian oda érte: mert hatással voltak a rockra és metálra és több mai együttes nem létezni vagy más lenne nélkülük. Ez oké.

Én Osbourne-t magát nem bírom, egyszer leharapta egy denevér fejét is... Régebben belenéztem neki a valóságshow-jába ... hát nem volt különb mint VV Cristofel vagy Győzike...

2013. ápr. 13. 22:27
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

talán mert a Black Sabbath a történelem legnagyszerűbb hard rock csapata volt???

istenem.

2013. ápr. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Ozzy tényleg pocsékul énekel amúgy, de a feeling, az nagyon a helyén volt ebben a zenekarban. és ebben a műfajban nincs ennél fontosabb.
2013. ápr. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 C5.N0rb3RT válasza:
81%

Ozzy Osbourne-Hellraiser


Ettől nem lehet világosabb választ adni!


http://www.youtube.com/watch?v=4Pbl4x1OKqs

2013. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ez tényleg jó szám , de ettől még ugyanúgy nem bírom ozzyt
2013. ápr. 17. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!